Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Glas-in-lood venster, Burg Steinfurt 5545
Glas-in-lood venster, Burg Steinfurt

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot divers kristal 5542
Lot divers kristal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
10x Antiek kristal/glas. 5540
10x Antiek kristal/glas.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Venetiaanse glazen, 3 x 5539
Antieke Venetiaanse glazen, 3 x

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x antieke opaline vazen, circa 1900. 5536
4x antieke opaline vazen, circa 1900.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Duitse glazen vazenset, ca. 1910 5535
Duitse glazen vazenset, ca. 1910

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee antieke opaline kraagvazen 5528
Twee antieke opaline kraagvazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot glas met overlay, 44 st. 5527
Lot glas met overlay, 44 st.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote vaas met zilver 5520
Grote vaas met zilver

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Geetste bowlpot, 19e eeuw 5519
Geetste bowlpot, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Opaline glazen vazen 5518
3x Opaline glazen vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
8x Boheems gekleurd kristal 5514
8x Boheems gekleurd kristal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Mondgeblazen vazen 5513
2x Mondgeblazen vazen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
6-delige Art Deco glazen likeurset 5511
6-delige Art Deco glazen likeurset

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Blauwe kristalglazen set 5631
Blauwe kristalglazen set

Resultaat:

80 EUR

4 Delen glaswerk 5630
4 Delen glaswerk
Startprijs 40 EUR
2 Karaffen + kaasstolp 5629
2 Karaffen + kaasstolp
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Kunstwerk, Glas-in-lood (rond) 5628
Kunstwerk, Glas-in-lood (rond)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5 Delen Swarovski 5627
5 Delen Swarovski

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Swarovski tulpen en bloem 5626
Swarovski tulpen en bloem

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6 Delen Swarovski 5625
6 Delen Swarovski

Resultaat:

30 EUR

Swarovski jaarstuk 2002: Isadora 5624
Swarovski jaarstuk 2002: Isadora
Startprijs 60 EUR
Swarovski jaarstuk 2004: Anna 5623
Swarovski jaarstuk 2004: Anna
Startprijs 60 EUR
Swarovski jaarstuk 2003: Antonio 5622
Swarovski jaarstuk 2003: Antonio
Startprijs 60 EUR