Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kersenhouten haltafel 4139
Kersenhouten haltafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse mahoniehouten klaptafel, 19e eeuw. 4180
Engelse mahoniehouten klaptafel, 19e eeuw.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kast 4219
Kast

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Notenhouten theetafel 4220
Notenhouten theetafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Biedermeier spiegel 4264
Biedermeier spiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie wandtafel 4267
Mahonie wandtafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hollandse penantkast. 4273
Hollandse penantkast.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910. 4177
Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Neogotisch kistje 4202
Neogotisch kistje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bureaustoel, Willem III 4209
Bureaustoel, Willem III

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Notenhouten breistoel 4213
Notenhouten breistoel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kamerscherm, Gobelin. 4235
Kamerscherm, Gobelin.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Notenhouten nachtkastje. 4128
Notenhouten nachtkastje.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Staande kapstok, smeedijzer. 4175
Staande kapstok, smeedijzer.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spinnekoptafel 4179
Spinnekoptafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Korenaars-stoelen, mahonie 4183
2x Korenaars-stoelen, mahonie

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kolenkist, 19e eeuw 4217
Kolenkist, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engels Queen-Anne halkastje 4226
Engels Queen-Anne halkastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse ovale spiegel 4228
Voor-oorlogse ovale spiegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spiegel (bamboe) 4236
Spiegel (bamboe)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tegeltafel (Bretons ?) 4263
Tegeltafel (Bretons ?)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Wortelnoten naaitafel. 4271
Wortelnoten naaitafel.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Etagere-tafel, beschilderd 4196
Etagere-tafel, beschilderd

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Ovale spiegel, 2-kleurig. 4201
Ovale spiegel, 2-kleurig.

Resultaat:

35 EUR