35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

6x Kang Xi kop + schotels 6033
6x Kang Xi kop + schotels

550 EUR

Baardmankruik, 17 eeuw. 6024
Baardmankruik, 17 eeuw.

110 EUR

Yixing potje + aquarel (haan) 6475
Yixing potje + aquarel (haan)

25 EUR

Chinees bord, 18e eeuw. 6429
Chinees bord, 18e eeuw.

25 EUR

Chinees 8-kantig trekpotje, 18e eeuw 6325
Chinees 8-kantig trekpotje, 18e eeuw

110 EUR

4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles 6279
4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles

60 EUR

Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc. 6226
Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc.

160 EUR

2 Chinese vazen 6200
2 Chinese vazen

160 EUR

2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6130
2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw

475 EUR

Delftse schotel, 18e eeuw 6127
Delftse schotel, 18e eeuw

280 EUR

Blakertje met zilver 6123
Blakertje met zilver

135 EUR

Chinese vleesschotel, Queng Lung 6079
Chinese vleesschotel, Queng Lung

100 EUR

Grote Chinese sierschotel, 18e eeuw 6078
Grote Chinese sierschotel, 18e eeuw

150 EUR

2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6043
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

370 EUR

Lot Chinees/Japans Imari etc. 6042
Lot Chinees/Japans Imari etc.

275 EUR

3 Chinese kopjes 6029
3 Chinese kopjes

170 EUR

6x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6002
6x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

640 EUR

4 x Chinees bordje met bloemmotief. 6641
4 x Chinees bordje met bloemmotief.

150 EUR

6 x Celadon vaas. 6634
6 x Celadon vaas.

105 EUR

Lot divers serviesgoed. 6553
Lot divers serviesgoed.

60 EUR

Bonbon schaal (Meissen) 6533
Bonbon schaal (Meissen)

40 EUR

Chinese kom met Amsterdams bont 6495
Chinese kom met Amsterdams bont

130 EUR

Lot divers Chinees porselein. 6470
Lot divers Chinees porselein.

35 EUR

Lot 5 Chinese trekpotjes 6440
Lot 5 Chinese trekpotjes

60 EUR