Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engelse Enfield bajonet 3041
Engelse Enfield bajonet

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Franse bajonet voor Lebel geweer 3039
Franse bajonet voor Lebel geweer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke karabijn met parelmoer-inleg 3038
Antieke karabijn met parelmoer-inleg

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke karabijn, 19e eeuw 3037
Antieke karabijn, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Pistool (onklaar) 3035
3x Pistool (onklaar)

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Hagelgeweer, 19e eeuw. 3032
Hagelgeweer, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek Hollands pistool 3024
Antiek Hollands pistool

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Duel pistolen (2 stuks) 3010
Duel pistolen (2 stuks)

Resultaat:

775 EUR

Verkocht
Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw. 3007
Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schijfgeweer 'Geneve'. 3000
Schijfgeweer 'Geneve'.

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" 3102
Boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog"

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Militaire cape 3100
Militaire cape

Resultaat:

80 EUR

Dubbelloops percussie. 3098
Dubbelloops percussie.
Startprijs 100 EUR
Voorlader pistool, dubbelloops. 3097
Voorlader pistool, dubbelloops.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Hartsvanger 3088
Hartsvanger

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Sabel, 19e eeuw. 3086
Sabel, 19e eeuw.

Resultaat:

70 EUR

Hollands militair uniform 3085
Hollands militair uniform
Startprijs 55 EUR
Hollands militair uniform 3084
Hollands militair uniform
Startprijs 50 EUR
6 Landkaarten 3083
6 Landkaarten
Startprijs 65 EUR
3 Militaire landkaarten 3082
3 Militaire landkaarten
Startprijs 55 EUR
Mosa plaquette, 1945 3080
Mosa plaquette, 1945
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2 Politie signaalfluiten 3079
2 Politie signaalfluiten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hollandse Vredestein gasmasker 3078
Hollandse Vredestein gasmasker

Resultaat:

20 EUR

2 Militaire veldkijkers 3077
2 Militaire veldkijkers
Startprijs 35 EUR