35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'. 1494
Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'.

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht' 1470
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht'

55 EUR

Willy Krake, 'Landschap met figuren' 1484
Willy Krake, 'Landschap met figuren'

55 EUR

Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'. 1491
Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.

55 EUR

Berger, 'Stilleven met fruit + glas' 1122
Berger, 'Stilleven met fruit + glas'

50 EUR

J. v.d. Garde, Vaas met viooltjes 1145
J. v.d. Garde, Vaas met viooltjes

50 EUR

Ton Anconé, Boer met drie koeien op bospad 1218
Ton Anconé, Boer met drie koeien op bospad

50 EUR

Ton Anconé, Stilleven met rozen 1219
Ton Anconé, Stilleven met rozen

50 EUR

Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'. 1249
Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'.

50 EUR

 2x Lithografie Jamm 1250
2x Lithografie Jamm

50 EUR

H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk 1254
H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk

50 EUR

Nico Bruynesteyn. Stilleven 1294
Nico Bruynesteyn. Stilleven

50 EUR

Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'. 1308
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'.

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Besneeuwd landschap met huisjes

50 EUR

Beike ?, Berglandschap met figuren 1359
Beike ?, Berglandschap met figuren

50 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met tin  1360
Ongesigneerd, Stilleven met tin

50 EUR

G.F. Teyssen, Man met sigaret in het donker. 1370
G.F. Teyssen, Man met sigaret in het donker.

50 EUR

J. van Kregten, Bloesem op gemberpot. 1387
J. van Kregten, Bloesem op gemberpot.

50 EUR

N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.  1388
N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.

50 EUR

Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw) 1397
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)

50 EUR

Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw) 1404
Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)

50 EUR

2x Ovaal portret. 1409
2x Ovaal portret.

50 EUR

C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'. 1417
C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'.

50 EUR

Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'. 1431
Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'.

50 EUR