Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
G. Heinz, Boten op Duits binnenmeer 1115
G. Heinz, Boten op Duits binnenmeer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi. 1141
B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Roel Wildeboer, Vaas met bloemen 1225
Roel Wildeboer, Vaas met bloemen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Worpswede, 'Tief im Moor'.  1257
Worpswede, 'Tief im Moor'.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Lezende figuur 1297
Theo Wolvecamp, Lezende figuur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Icoon, 19e eeuw. 1414
Icoon, 19e eeuw.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. 1416
J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H. Dingeman-Numans, Wilde bloemen 1425
H. Dingeman-Numans, Wilde bloemen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Fritz Meisel, Stadsgezicht + Figuren op tribune 1433
2x Fritz Meisel, Stadsgezicht + Figuren op tribune

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
16e-17e eeuwse triptiek 1336
16e-17e eeuwse triptiek

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bernard Buffet, Clown met hoedje 1411
Bernard Buffet, Clown met hoedje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Spetterkip 1435
A. Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Vrouwelijk naakt 1436
A. Heyboer, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
H. Hausmann, naïef schilderij 1473
H. Hausmann, naïef schilderij

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schilderij, statie uit de kerk 1499
Schilderij, statie uit de kerk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'. 1304
Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'.

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
E.C. Arntzenius, Vaas met rozen 1040
E.C. Arntzenius, Vaas met rozen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom 1041
Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. 1099
H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens 1268
Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Cornelisz, 'Stilleven met aardbeien'. 1284
Cornelisz, 'Stilleven met aardbeien'.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Joseph v.d. Wall Perné, Landschap bij avondlicht 1376
Joseph v.d. Wall Perné, Landschap bij avondlicht

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'. 1481
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'. 1485
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.

Resultaat:

130 EUR