Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Kley, 'Vaas met bloemen'.
Resultaat: 65 EUR

Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Francois Delpech, Les amateurs de tableax
Resultaat: 60 EUR

Francois Delpech. 1778 - 1825. Lithografie naar L. Boilly 1761 - 1845. Les amateurs de tableax + origineel blad waar werk in staat. Vochtvlekken. Litho op papier. Afmeting: 28 x 22 cm. In redelijke st...

J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.
Resultaat: 160 EUR

Jens Joppe. 1930 - . 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.

Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'.
Resultaat: 40 EUR

Nico Zwiers. Circa 1960. 'Oosterse citadel bij avond aan het water'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.
Resultaat: 25 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. IV 1946. 'Gezichten compositie'. Uitgave Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 30 cm.

Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)
Resultaat: 60 EUR

Josef Israëls 1824 - 1911. 'Kindje in kakstoel'. Ets op papier.

Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Startprijs 100 EUR

Frans Baayens, 1896 - 1947 Enschede. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.
Resultaat: 75 EUR

Ton Anconé. Oldenzaalse kunstschilder. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Giethoorn
Resultaat: 65 EUR

Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR

Elsina Grühn-Daalman. Brunssum, 1935. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie
Startprijs 80 EUR

Jan te Wierik. Nr. 72/80. 1954 - 2002. Moderne figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 88 x 35 cm. In goede staat.

E.F. v.d. Burg, Dansend paar
Startprijs 120 EUR

E.F. v.d. Burg (Arnhem). Dansend paar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto
Resultaat: 120 EUR

Ulco Kooistra. 1900 - 1968. Landschap met gebouwen en auto. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht'
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 20e Eeuw. 'Riviergezicht met platbodem en boerenhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

P. Just, 'Paardenspan', (kopie)
Resultaat: 40 EUR

P. Just (kopie). Duitse school. 'Paardenspan met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Startprijs 140 EUR

Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

H. Hausmann, naïef schilderij
Resultaat: 140 EUR

H. Hausmann (of Heusmann). Duitse school/Naïve school. Circa 1910. Expressief, naïef geschilderd dorpsgezicht met markttafereel. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 95 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Duitse school. Circa: 1930. 'Fries interieur met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 58 cm. In goede staat.

Achterglas-schilderij, Twee-master
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse achterglas-schilderij in Japanse lijst. Twee-master. Die Oder geführt von Capt. Friedrich Schauer. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Resultaat: 85 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Poezen stilleven
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Poezen stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal
Resultaat: 100 EUR

Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Paddestoelen
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. Paddestoelen. Gouache op papier. Afmeting: 39 x 42 cm. In goede staat.

Monogram + 1943, Dansend paar
Startprijs 65 EUR

Monogram + 1943. Dansend paar. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 69 cm. In goede staat.