Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd, 2 dames in stad 1095
Ongesigneerd, 2 dames in stad

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Keith Haring, Figuratieve voorstelling 1089
Keith Haring, Figuratieve voorstelling

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht 1053
G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Schilderij, statie uit de kerk 1499
Schilderij, statie uit de kerk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'. 1497
Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'. 1494
Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Willy Krake, 'Landschap met figuren' 1484
Willy Krake, 'Landschap met figuren'

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'. 1483
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'. 1481
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Poezen stilleven 1477
Ongesigneerd, Poezen stilleven

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1476
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Achterglas-schilderij, Twee-master  1475
Achterglas-schilderij, Twee-master

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'. 1474
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
H. Hausmann, naïef schilderij 1473
H. Hausmann, naïef schilderij

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
P. Just, 'Paardenspan', (kopie) 1471
P. Just, 'Paardenspan', (kopie)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht' 1470
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht'

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Giethoorn 1465
Ton Anconé, Giethoorn

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'. 1461
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Francois Delpech, Les amateurs de tableax 1458
Francois Delpech, Les amateurs de tableax

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Kley, 'Vaas met bloemen'. 1457
H. Kley, 'Vaas met bloemen'.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
J. van der Stap, Poldervaart met boerderij 1455
J. van der Stap, Poldervaart met boerderij

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
K. Broerse, Dorpsgezicht Genemuiden 1450
K. Broerse, Dorpsgezicht Genemuiden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Stadskanaal Brugge 1447
Onduidelijk gesigneerd, Stadskanaal Brugge

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tilly Moes, Vaas met bloem 1444
Tilly Moes, Vaas met bloem

Resultaat:

50 EUR