Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Edelstenen colliers 637
4 Edelstenen colliers
Startprijs 35 EUR
Collier en oorhangers porselein en malachiet 656
Collier en oorhangers porselein en malachiet
Startprijs 35 EUR
Zilveren zakhorloge 681
Zilveren zakhorloge
Startprijs 35 EUR
Zilveren collier 733
Zilveren collier
Startprijs 35 EUR
Parelcollier roze 735
Parelcollier roze
Startprijs 35 EUR
15 Paar oorknoppen met parel 738
15 Paar oorknoppen met parel
Startprijs 35 EUR
Zilveren armband 903
Zilveren armband
Startprijs 35 EUR
Zilveren collier. 383
Zilveren collier.
Startprijs 40 EUR
Armband en spang BWG 410
Armband en spang BWG
Startprijs 40 EUR
2 Vergulde broches 762
2 Vergulde broches
Startprijs 40 EUR
Zilveren choker 785
Zilveren choker
Startprijs 40 EUR
Armband uit zilveren gezaagde munten 883
Armband uit zilveren gezaagde munten
Startprijs 40 EUR
7 Horloges 211
7 Horloges
Startprijs 45 EUR
2 Zilveren colliers met bollen 783
2 Zilveren colliers met bollen
Startprijs 45 EUR
Hanger Roos 162
Hanger Roos
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband met filigrain 331
Zilveren armband met filigrain
Startprijs 50 EUR
Ring met granaat 376
Ring met granaat
Startprijs 50 EUR
Zilveren ring met kleurstenen 379
Zilveren ring met kleurstenen
Startprijs 50 EUR
10 doosjes met 4 zilveren oorknoppen 487
10 doosjes met 4 zilveren oorknoppen
Startprijs 50 EUR
10 Doosjes met 4 zilveren oorknoppen 488
10 Doosjes met 4 zilveren oorknoppen
Startprijs 50 EUR
Jade hanger 617
Jade hanger
Startprijs 50 EUR
Zilveren collier, Daco 727
Zilveren collier, Daco
Startprijs 50 EUR
3 Broches kleurstenen 737
3 Broches kleurstenen
Startprijs 50 EUR
Lot zilver met markesiet 781
Lot zilver met markesiet
Startprijs 50 EUR