Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot diverse sieraden 287
Lot diverse sieraden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren ring met opaal 577
Zilveren ring met opaal

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Parelcollier met goudtinten 636
Parelcollier met goudtinten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot zakhorloges 12x 861
Lot zakhorloges 12x

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Armband parelmoer (flexibel). 951
Armband parelmoer (flexibel).

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren collier met markesiet 952
Zilveren collier met markesiet

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Vergulde oorstekers met groen agaat 403
Vergulde oorstekers met groen agaat

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot met diverse sieraden 411
Lot met diverse sieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Dames zakhorloge 863
Dames zakhorloge

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Set zilveren sieraden 953
Set zilveren sieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren plaatarmband 954
Zilveren plaatarmband

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Collier gitten 955
Collier gitten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Collier ruwe barnsteen 956
Collier ruwe barnsteen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Armband met lakwerk 404
Armband met lakwerk

Resultaat:

15 EUR