Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Delen met zilveren 593
2 Delen met zilveren
Startprijs 45 EUR
Lot beursjes 900
Lot beursjes
Startprijs 45 EUR
Bootje met zilver. 247
Bootje met zilver.
Startprijs 50 EUR
Zilveren beursje 298
Zilveren beursje
Startprijs 50 EUR
Stel Art Deco zilveren vorken 341
Stel Art Deco zilveren vorken
Startprijs 50 EUR
Zilveren vaas en fotolijst 393
Zilveren vaas en fotolijst
Startprijs 50 EUR
Kristallen schaal met zilveren hengsel. 491
Kristallen schaal met zilveren hengsel.
Startprijs 50 EUR
Zilveren tafelborstel. 494
Zilveren tafelborstel.
Startprijs 50 EUR
Zilveren tafelborstel. 496
Zilveren tafelborstel.
Startprijs 50 EUR
2 x Pillendoosje. 518
2 x Pillendoosje.
Startprijs 50 EUR
Antieke bijbel met zilver slot 520
Antieke bijbel met zilver slot
Startprijs 50 EUR
Lot zilver 549
Lot zilver
Startprijs 50 EUR
Zilveren  bijbelsot 599
Zilveren bijbelsot
Startprijs 50 EUR
Kristallen schaal met zilver 700
Kristallen schaal met zilver
Startprijs 50 EUR
Sigarenbeker met zilver 750
Sigarenbeker met zilver
Startprijs 50 EUR
Zilveren naaldenkoker 893
Zilveren naaldenkoker
Startprijs 50 EUR
5 Zilveren suikerscheppen 895
5 Zilveren suikerscheppen
Startprijs 50 EUR
Zilveren beker monogram 896
Zilveren beker monogram
Startprijs 50 EUR
3 Lepels, zilver 913
3 Lepels, zilver
Startprijs 50 EUR
Loddereinflesje met verguld zilveren montuur 916
Loddereinflesje met verguld zilveren montuur
Startprijs 50 EUR
Zilveren pasteischep 919
Zilveren pasteischep
Startprijs 50 EUR
Zilveren eierlepel 925
Zilveren eierlepel
Startprijs 50 EUR
Zilveren cakevork en botermes 931
Zilveren cakevork en botermes
Startprijs 50 EUR
4 Zilveren vorken 935
4 Zilveren vorken
Startprijs 50 EUR