Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren beeld, Liggende dame 5032
Marmeren beeld, Liggende dame
Startprijs 240 EUR
10 Bronzen beeldjes, 20e eeuw 5031
10 Bronzen beeldjes, 20e eeuw
Startprijs 250 EUR
Bronzen figuur, door P. Karge 5040
Bronzen figuur, door P. Karge
Startprijs 250 EUR
Antiek bronzen figuur, Jongen met sigaret 5056
Antiek bronzen figuur, Jongen met sigaret
Startprijs 250 EUR
Houten beeld, 18e eeuw 5010
Houten beeld, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Bronzen buste jongen 5037
Bronzen buste jongen
Startprijs 300 EUR
Grote bronzen buste, 'Man met snor'. 5126
Grote bronzen buste, 'Man met snor'.
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeld, 'Jongen met banjo'. 5109
Bronzen beeld, 'Jongen met banjo'.
Startprijs 350 EUR
Bronzen figuur, Zwemster 5008
Bronzen figuur, Zwemster
Startprijs 370 EUR
Bronzen plaquette, Silvain Norga 5024
Bronzen plaquette, Silvain Norga
Startprijs 400 EUR
Bronzen figuur, 19e eeuw 5015
Bronzen figuur, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Albast beeld, 'Jongen haakt vis'. 5105
Albast beeld, 'Jongen haakt vis'.
Startprijs 450 EUR
Bronzen boekensteunen, ca. 1920 5017
Bronzen boekensteunen, ca. 1920
Startprijs 500 EUR
Beeld van Chinese man 5011
Beeld van Chinese man
Startprijs 560 EUR
Buste marmeren dame. 5084
Buste marmeren dame.
Startprijs 575 EUR
Bronzen beeldje met ivoor, man 5001
Bronzen beeldje met ivoor, man
Startprijs 600 EUR
Beeld, 'R. Kaesbach'. 5082
Beeld, 'R. Kaesbach'.
Startprijs 600 EUR
Bronzen beeldje met ivoor, vrouw 5000
Bronzen beeldje met ivoor, vrouw
Startprijs 650 EUR
Bronzen beeld, Messen slijper 5006
Bronzen beeld, Messen slijper
Startprijs 650 EUR
Bronzen sculptuur, 'Leon Bureau'. 5068
Bronzen sculptuur, 'Leon Bureau'.
Startprijs 650 EUR
Beeld, 'Strijdwagen'. 5059
Beeld, 'Strijdwagen'.
Startprijs 700 EUR
Bronzen beeld, door Han Rehm (beeldhouwer) 5007
Bronzen beeld, door Han Rehm (beeldhouwer)
Startprijs 750 EUR
Twee antieke bronzen putti's. 5023
Twee antieke bronzen putti's.
Startprijs 850 EUR
Beeld, G. Poitvin 5005
Beeld, G. Poitvin
Startprijs 1.290 EUR