Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees verguld bronzen geisha, ca. 1900 5097
Chinees verguld bronzen geisha, ca. 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5119
Chinese boeddha

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen eland op marmeren basement 5099
Bronzen eland op marmeren basement

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Marmeren buste, Katharina de Grote 5100
Marmeren buste, Katharina de Grote

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2x Compositie metalen figuren, 19e eeuw  5043
2x Compositie metalen figuren, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Set beelden op marmeren voet 5025
Set beelden op marmeren voet

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinees bronzen figuur 5121
Chinees bronzen figuur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen ezelskop, naar Picasso 5098
Bronzen ezelskop, naar Picasso

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Marmeren gebeeldhouwde kop 5108
Marmeren gebeeldhouwde kop

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5112
Chinese boeddha

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5113
Chinese boeddha

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen paard op marmeren basement 5067
Bronzen paard op marmeren basement

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5018
Chinese boeddha

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees bronzen figuur  5120
Chinees bronzen figuur

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen stier, Art Deco 5085
Bronzen stier, Art Deco

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen eekhoorn, boekensteun 5094
Bronzen eekhoorn, boekensteun

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5114
Chinese boeddha

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5116
Chinese boeddha

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen hand, vermanende vinger 5078
Bronzen hand, vermanende vinger

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5111
Chinese boeddha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5117
Chinese boeddha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 x Beeldje, 'Lachende baby'. 5128
2 x Beeldje, 'Lachende baby'.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Golfspeler 5070
Bronzen beeld, Golfspeler

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen roofvogel op sokkel 5075
Bronzen roofvogel op sokkel

Resultaat:

90 EUR