Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Designbal op voetstuk (naar ontwerp van M.C. Escher)
Resultaat: 375 EUR

Compositie desingbal op voetstuk, naar ontwerp van M.C. Esscher. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerde erotisch bronzen figuur
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerde erotische bronzen figuur. Half naakte dame (ook onder jurk). 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 9 x 55 cm. In goede staat.

2 Antieke bronzen figuren op marmeren basement
Startprijs 200 EUR

Twee antieke bronzen figuren op marmeren basement. Figuren in 18e eeuwse klederdracht. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

2x Brons, Zeepaarden + Verliefd stel
Startprijs 75 EUR

Twee bronzen figuren. Eén maal verliefd stel. Eén maal zeepaarden. Afmeting: 11,5 - 18 cm. In goede staat.

Antiek Romeins figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek Romeins figuur. Mannelijk naakt op marmeren basement. Arm gerestaureerd. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.

Bronzen figuur, Schoorsteenveger
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen schoorsteenveger met kandelaar op rug (in mand). Ongesigneerd. Circa: 1920. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw met lang haar
Startprijs 120 EUR

Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met lang haar. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Bronzen engel, 21e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Bronzen engel met pijl op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Jongen met sigaret
Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen figuur. Jongen met sigaret. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Verguld bronzen figuur
Resultaat: 350 EUR

Verguld bronzen figuur op marmeren basement. Smid bij aambeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Natuurstenen beeld
Resultaat: 325 EUR

Zeer groot gebeeldhouwd natuurstenen beeld voorstellend figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Beeld, 'Strijdwagen'.
Startprijs 700 EUR

Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.

Bronzen vrouw Justitia, 21e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Grote bronzen Vrouwe Justitia. 21e Eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

Oud bronzen figuur, Naakte man
Resultaat: 70 EUR

Oud bronzen figuur. Naakte man met Musee du Louvre Paris France gietstempel. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Antieke gipsen tijger, ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Antieke koud beschilderde gipsen tijger. Nr. 19. Brons-kleurig gepatineerd. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 50 x 17 cm. In goede staat.

Dame met windhond
Resultaat: 50 EUR

Antieke gipsen, koudbeschilderde figuur. Dame met windhond. Circa: 1910. Gesigneerd Arnova. Afmeting: 38 x 45 x 11 cm. In goede staat.

Dame met twee windhonden
Resultaat: 50 EUR

Antiek koud beschilderd figuur. Dame met windhonden. Gesigneerd Simonetti. Circa: 1910. Afmeting: 42 x 50 x 17 cm.In goede staat.

Dame met windhond
Resultaat: 40 EUR

Antieke gipsen, koud beschilderde figuur. Dame met windhond. Circa: 1910. Deposé 161. Chips hoed + basement. Afmeting: 39 x 48 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek gipsen figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek koud beschilderd gipsen figuur. Gesigneerd M. Segondo. Circa: 1930. Chips basement. Afmeting: 37 x 36 x 13 cm. In redelijke staat.

Bronzen paard op marmeren basement
Resultaat: 140 EUR

Modern bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, 'Leon Bureau'.
Startprijs 650 EUR

Grote antieke Franse bronzen sculptuur op marmeren basement, door 'Leon Bureau', 1866 - 1906. 'Twee jachthonden aan boomstronk'. Afmeting: 68 x 22 x 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 90 EUR

Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Golfspeler
Resultaat: 90 EUR

Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 31 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 90 EUR

Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 31 x 19 cm. In goede staat.