Compositie desingbal op voetstuk, naar ontwerp van M.C. Esscher. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerde erotische bronzen figuur. Half naakte dame (ook onder jurk). 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 9 x 55 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren basement. Figuren in 18e eeuwse klederdracht. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Eén maal verliefd stel. Eén maal zeepaarden. Afmeting: 11,5 - 18 cm. In goede staat.
Antiek Romeins figuur. Mannelijk naakt op marmeren basement. Arm gerestaureerd. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.
Antieke bronzen schoorsteenveger met kandelaar op rug (in mand). Ongesigneerd. Circa: 1920. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met lang haar. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Bronzen engel met pijl op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met sigaret. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Verguld bronzen figuur op marmeren basement. Smid bij aambeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Zeer groot gebeeldhouwd natuurstenen beeld voorstellend figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Grote bronzen Vrouwe Justitia. 21e Eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Naakte man met Musee du Louvre Paris France gietstempel. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke koud beschilderde gipsen tijger. Nr. 19. Brons-kleurig gepatineerd. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 50 x 17 cm. In goede staat.
Antieke gipsen, koudbeschilderde figuur. Dame met windhond. Circa: 1910. Gesigneerd Arnova. Afmeting: 38 x 45 x 11 cm. In goede staat.
Antiek koud beschilderd figuur. Dame met windhonden. Gesigneerd Simonetti. Circa: 1910. Afmeting: 42 x 50 x 17 cm.In goede staat.
Antieke gipsen, koud beschilderde figuur. Dame met windhond. Circa: 1910. Deposé 161. Chips hoed + basement. Afmeting: 39 x 48 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek koud beschilderd gipsen figuur. Gesigneerd M. Segondo. Circa: 1930. Chips basement. Afmeting: 37 x 36 x 13 cm. In redelijke staat.
Modern bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen sculptuur op marmeren basement, door 'Leon Bureau', 1866 - 1906. 'Twee jachthonden aan boomstronk'. Afmeting: 68 x 22 x 26 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 31 x 19 cm. In goede staat.