Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Linnenpers, 18e eeuw. 4242
Linnenpers, 18e eeuw.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Pokastje , ca. 1800 4238
Pokastje , ca. 1800

Resultaat:

80 EUR

Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw 4236
Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900 4235
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900

Resultaat:

200 EUR

Wortelnoten kastje met 2 lades, 19e eeuw 4234
Wortelnoten kastje met 2 lades, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Leren relax stoel, blauw 4233
Leren relax stoel, blauw

Resultaat:

40 EUR

Antieke boekenkast, ca. 1915 4232
Antieke boekenkast, ca. 1915
Startprijs 150 EUR
Schrijftafel met marmeren blad 4231
Schrijftafel met marmeren blad
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Wortelnoten vitrine opzetkast 4230
Wortelnoten vitrine opzetkast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Engelse krukjes, ca. 1820 4229
2x Engelse krukjes, ca. 1820

Resultaat:

60 EUR

Engels bridge tafeltje 4228
Engels bridge tafeltje
Startprijs 100 EUR
Duitse voltaire met leder 4227
Duitse voltaire met leder
Startprijs 100 EUR
4x Engelse eetkamerstoelen 4226
4x Engelse eetkamerstoelen
Startprijs 300 EUR
Biedermeier penant/kastje, Kersenhouten 4225
Biedermeier penant/kastje, Kersenhouten
Startprijs 350 EUR
Eikenhouten Barok vitrinekast 4224
Eikenhouten Barok vitrinekast
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Bretons kastje 4222
Bretons kastje

Resultaat:

100 EUR

Italiaanse kist, 1700 4221
Italiaanse kist, 1700
Startprijs 350 EUR
Tafeltje met tegels, 18e eeuw 4220
Tafeltje met tegels, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Duitse 2-deurs eiken kast 4219
Duitse 2-deurs eiken kast
Startprijs 300 EUR
Hollandse voltaire 1860 4218
Hollandse voltaire 1860
Startprijs 150 EUR
Engelse gondel hocker 4216
Engelse gondel hocker
Startprijs 30 EUR
Franse bijzettafel met marmeren blad 4215
Franse bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 350 EUR
Mahonie hoekkast, ca. 1850 4212
Mahonie hoekkast, ca. 1850
Startprijs 400 EUR
Eiken vitrinekast 19e eeuw 4211
Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 400 EUR