Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken kabinet, 18e eeuw 4206
Eiken kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Hollands penantkastje, 1860 4205
Hollands penantkastje, 1860
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Grote hutkoffer 4204
Grote hutkoffer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Eiken tweedeurskast Bückeburg 4203
Eiken tweedeurskast Bückeburg

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Engels hoekkastje 4202
Engels hoekkastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Petit Point stoel 4201
Petit Point stoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken commode, Barok-stijl. 4199
Eiken commode, Barok-stijl.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wortelnoten speeltafel 4197
Wortelnoten speeltafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Spiegel met Jugendstil tegels 4196
Spiegel met Jugendstil tegels

Resultaat:

60 EUR

Fratzen kinderstoel 4195
Fratzen kinderstoel
Startprijs 100 EUR
Trappenkast, massief iepenhout 4194
Trappenkast, massief iepenhout
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Halfmaan rolluik kastje 4193
Halfmaan rolluik kastje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4190
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

170 EUR

Spiegel met kroon, ca. 1880 4189
Spiegel met kroon, ca. 1880
Startprijs 30 EUR
Wortelnoten commode, ca. 1850 4188
Wortelnoten commode, ca. 1850
Startprijs 100 EUR
Penantkastje, mahonie 4187
Penantkastje, mahonie
Startprijs 100 EUR
Frans damesbureau, 19e eeuw 4186
Frans damesbureau, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Wandtafel met hangoren 4184
Wandtafel met hangoren
Startprijs 100 EUR
Eikenhouten kistje 4183
Eikenhouten kistje
Startprijs 50 EUR
Engelse eiken side-table 4181
Engelse eiken side-table
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Cylinderbureau, mahonie 4180
Cylinderbureau, mahonie

Resultaat:

150 EUR

Spaanse secretaire, Vurenhout 4179
Spaanse secretaire, Vurenhout
Startprijs 200 EUR
Broodspinde 4178
Broodspinde
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Eiken lectuurhouder 4177
Eiken lectuurhouder

Resultaat:

40 EUR