Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bellen tafelklok 3524
Bellen tafelklok
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Miniatuur staande klok, Warmink 3525
Miniatuur staande klok, Warmink

Resultaat:

180 EUR

Friese staartklok, ca. 1800 3526
Friese staartklok, ca. 1800
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke Louise Philippe kolompendule 3527
Antieke Louise Philippe kolompendule

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese stoelklok, 18e eeuw 3528
Friese stoelklok, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderijklok met speelwerk 3529
Schilderijklok met speelwerk

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde pendule 3530
Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

300 EUR

Frans wit marmeren pendulestel 3531
Frans wit marmeren pendulestel
Startprijs 150 EUR
Staand horloge, ca. 1930 3532
Staand horloge, ca. 1930
Startprijs 200 EUR
Friese staartklok 3533
Friese staartklok
Startprijs 350 EUR
Friese staartklok 3534
Friese staartklok
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Franse pendule onder stolp, 1860 3535
Franse pendule onder stolp, 1860

Resultaat:

350 EUR

Bronzen klok op marmeren basement 3536
Bronzen klok op marmeren basement
Startprijs 150 EUR
Art Nouveau klokkenstel 3537
Art Nouveau klokkenstel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Franse kolompendule , 1870 3538
Franse kolompendule , 1870

Resultaat:

155 EUR

Frans beelden klokkenstel, 1870 3539
Frans beelden klokkenstel, 1870
Startprijs 150 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1840 3540
Franse vuurvergulde pendule, 1840
Startprijs 240 EUR
Franse reiswekker, ca. 1890 3541
Franse reiswekker, ca. 1890
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Louis Seize pendule 3542
Louis Seize pendule

Resultaat:

330 EUR

Tafelklok met intarsia 3543
Tafelklok met intarsia
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Engelse tafelklok (snek) 3544
Engelse tafelklok (snek)

Resultaat:

150 EUR

Vuurvergulde pendule, 1800 3545
Vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 900 EUR
Frans/Duitse tafelklok 3546
Frans/Duitse tafelklok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Wortelnoten tafelklok 3547
Wortelnoten tafelklok

Resultaat:

100 EUR