Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse tafelklok, 1900 3668
Engelse tafelklok, 1900
Startprijs 70 EUR
Engelse staande klok, ca. 1800 3669
Engelse staande klok, ca. 1800
Startprijs 300 EUR
Tafelklok met brons 3670
Tafelklok met brons
Startprijs 250 EUR
Franse pendule + houten basement 3671
Franse pendule + houten basement
Startprijs 150 EUR
Dufa staande klok, 1920 3672
Dufa staande klok, 1920
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Franse comtoise met wekker 3673
Franse comtoise met wekker

Resultaat:

70 EUR

Frans rood marmeren pendule stel, ca. 1870 3674
Frans rood marmeren pendule stel, ca. 1870
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Duitse notenhouten regulateur, 1891  3675
Antieke Duitse notenhouten regulateur, 1891

Resultaat:

30 EUR

Antieke Societe Ceramique Maastricht tafelklok 3676
Antieke Societe Ceramique Maastricht tafelklok
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Kleine oude reiswekker 3677
Kleine oude reiswekker

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oude messing reiswekker 3678
Oude messing reiswekker

Resultaat:

175 EUR

Boulle pendule, Louis Philippe 3679
Boulle pendule, Louis Philippe
Startprijs 240 EUR
Franse pendule, 1870 3680
Franse pendule, 1870
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Duitse regulateur, ca. 1870 3681
Duitse regulateur, ca. 1870

Resultaat:

150 EUR

Schwarzwald porseleinen klokje 3682
Schwarzwald porseleinen klokje
Startprijs 30 EUR
Frans pendule stel, ca. 1870 3683
Frans pendule stel, ca. 1870
Startprijs 210 EUR
Engels tafelklokje, ca, 1930 3684
Engels tafelklokje, ca, 1930
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Franse bureauklok, 19e eeuw 3685
Franse bureauklok, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Balloon tafelklok, ca. 1900 3686
Balloon tafelklok, ca. 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Friese staartklok, 'Tasma-Gordijk' 3687
Friese staartklok, 'Tasma-Gordijk'

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Comtoise met harpslinger, 19e eeuw 3688
Comtoise met harpslinger, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke reiswekker 3689
Antieke reiswekker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tafelpendule, Jugendstil 3690
Tafelpendule, Jugendstil

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Staande klok (2 gewichten) 3691
Staande klok (2 gewichten)

Resultaat:

100 EUR