Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Keramiek (wijn)vat op console
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws keramieken vat met druivenranken, kraan en houten voet. Afmeting: 61 x 27 cm ø. In goede staat.

Antieke diorama, 1920
Resultaat: 90 EUR

Antieke diorama. Driemaster in notenhouten vitrine. Circa 1920. Afmeting: 59 x 48 x 11 cm. In goede staat.

3x Antieke foto-camera platen
Startprijs 80 EUR

Drie antieke notenhouten foto-camera platen. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 26 x 20 x 2 cm. In goede staat.

Antiek Engels mes, 1880
Startprijs 50 EUR

Antiek mes met houtgestoken heft. Joseph Fenton and Sons. Anno 1880. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Houten theestoof + emmer
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse notenhouten Biedermeier theestoof met emmer + messing handvat. Circa 1860. Afmeting: 42 x 29 cm ø. In goede staat.

Kistje met snijwerk, ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits notenhouten snijwerk juwelenkistje met bloemen. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 21 x 13 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Engelse gewichtenset, steelpan, wandlamp koetsmodel en twee ketels. Afmeting: 8 - 56 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek tin, divers
Resultaat: 50 EUR

Groot lot divers antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Eikelkan, maten theebus, borden, strooier. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie theekistje, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theekist met slot en sleutel. Slotplaatje mist. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.

Oude messing bureaulamp
Startprijs 60 EUR

Oude messing bureaulamp met antiek glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 26 cm. In goede staat.

Oude eikenhouten duivenklok
Startprijs 40 EUR

Oude eikenhouten duivenklok. 20e Eeuw. Fineerschade. Afmeting: 13 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

6x diverse kerkelijke sjerpen
Startprijs 100 EUR

Zes diverse religieuze kerkelijke sjerpen met goudbrocaat. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 - 150 cm. In goede staat.

Rococo-stijl spiegel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Rococo-stijl spiegel met verguld stukwerk en geslepen glas. Afmeting: 61 x 34 cm. In goede staat

Reiskist met inhoud
Startprijs 290 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met parelmoer inleg en nécessaires + kelder + geheime lade + flacons + vakverdeling. Eén flacon beschadigd. Inlegwerk goed. Afmeting: 17 x 30 x 23 cm. In redelijk...

4 Delen oud/antiek tin
Resultaat: 65 EUR

Vier delen oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Eén grote gemerkte tinnen kraantjeskan. Circa 1800. Eén klepkan, 19e eeuw. Twee kaarskandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 17 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Gietijzeren voorzet gashaard
Resultaat: 150 EUR

Grote oude gietijzeren voorzet gashaard met dak. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 140 x 37 cm. In goede staat.

Gietijzeren potkachel
Startprijs 40 EUR

Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

Wandelstok met klok
Resultaat: 40 EUR

Oude wandelstok met uurwerk in messing bol. 21e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Duitse juwelenkist, ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse houtgesneden sieradenkist met voor-oorlogse postkaarten van Nederland. Circa 1910. Afmeting: 15 x 30 x 17 cm. In goede staat.

2x Lederen houders
Resultaat: 25 EUR

Twee lederen houders. Eén maal sigarenhouder. Eén maal met kristalglazen flacon. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Tinnen bierpul, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke 18e eeuwse tinnen bierpul. Circa 1900. Naar voorbeeld 1749 gedateerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Art Deco marmeren schaal, ca. 1930
Startprijs 180 EUR

Art Deco marmeren schaal met drie bronzen eenden. Circa: 1930. Afmeting: 10 x 25 cm ø. In goede staat.

Hollandse bijbel, ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollandse bijbel met messing sluitingen. Uitgave van Joh. de Liefde Utrecht. Circa 1800. Met lederen band. Afmeting: 8 x 26 x 32 cm. In redelijke staat.

Bronzen vogel op granieten basement
Startprijs 250 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen roofvogel (Vlaamse gaai) met ring in zijn snavel op granieten basement. Circa: 1900. Afmeting: 30 cm. In goede staat.