Drie oude/antieke glazen knijpflessen met tinnen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Antieke scheerset met twee scheermessen in dekseldoos. Gemerkt Solingen Gerbault. Circa 1910. Afmeting: 17,5 x 6 x 25 cm. In goede staat.
Antieke scheermessenset met ivoren heften. C.V. Heljestrand Sweden Lemet. In coromandel-houten houder. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws lederen sigarenkoker met zilveren schild, randen en element van ruiter te paard. Voorzien van graveerwerk. MT: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, 1865 - 1912. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken piedestals met originele polychromie en vergulding. Circa 1900. Krimpnaden. Afmeting: 15 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote aluminium 4-lichts kaarskandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal Oosters antiek. Eén bronzen dekselpotje met ibis. Zes plated bewerkte Perzische schalen, floraal. Twee Japanse antieke Geisha schoenen van hout en filigrain. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede s...
Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek tinnen maatklepkannen, koffiekannen + lepels. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Russisch orthodox bronzen kruis met daarbij twee bronzen hang-ikoontjes met emaille beschilderinjg. Afmeting: 5,5 - 14 cm. In goede staat.
Twee oude emaille reclameborden. 20e Eeuw. Eén maal: 'De Jong Machinefabriek'. Eén maal: 'Erkend waterfitter'. Afmeting: 28 - 41 cm. In redelijke staat.
Drie maal antiek tabak. Eén terracotta tabakspot, chips. Eén grote tabakspijp met portret. Eén pijpenkop met dame. Afmeting: 10 - 60 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws koperwerk. Eén maal hengselbak, één treef, één beddepan, één koekenpan. Afmeting: 33 - 50 cm. In goede staat.
Acht maal Georg Nilsson Gero Tin. Eerste helft 20e eeuw. Gehamerd op bijpassend tafeltje. Amsterdamse school-stijl. Afmeting: 4,5 - 48,5 cm. In goede staat.
Antieke houten lokeend met lood en touw bevestiging. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 12 cm. In goede staat
19e Eeuwse Franse notenhouten theedoos met daarin twee porseleinen handbeschilderde flacons. Afmeting: 15,5 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese agaten figuur. Dansende Chinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Atieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. L. Kern en Zn. Amsterdam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Zeldzame Nederlandse afffiche. Circuit van Zandvoort. K.N.M.V. Motorraces Internationale solo en zijspanraces. Circa: 1950. Drukkerij Schippers Nijmegen. Ontwerp D. Rudeman, 1902 - 1980. Lithografie o...
Oude glazen bewerkte etagere met plated bewerkte houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van vijf oude/antieke dekseldozen. Drie maal Japans lakwerk etc. Eén achter-glas-schildering, Driemaster. Eén mahonie bandintarsia. Afmeting: 10 -22 cm. In redelijk/goede staat.