Antieke Chinese of Japanse flexibele zweep. Gemaakt van been, met perzikboom decor en lotusbloem. Circa: 1920 - 1930. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Chinees Mahjong spel in houtbeschilderde doos. 21e Eeuw. Afmeting: 5 x 41 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Twee groene Japanse cloisonne vazen met florale decors en vogels. Afmeting: 27 x 16 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese opiumpijp gemaakt van composiet. Gegoten figuren voorstelling. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...
Antieke viool met papieren etiket. 19e Eeuw. Jean Baptiste Vuilliaume, 3 Rue Demours Teimes. Scheur in vioolkast. Zoldervondst. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Fiorani accordeon in originele koffer. 120 Basser. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 60 x 26 cm. In goede staat.
Oude viool in koffer, met twee strijkstokken. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Oude accordeaon in koffer. Paolo Soprani Italia. Gemerkt. Afmeting: 42 x 42 x 23 cm. In goede staat.
Oude 30-er jaren Kebrdle accordeon. Functies niet getest. Afmeting: 70 x 47 x 23 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Zwitserse speeldoos met tien melodieën . Mahoniehout met beschildering. Functionerend. Afmeting: 18 x 26 x 47 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren Barok-stijl tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 68 x 41 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren Barok-stijl tuinvazen op piedestals. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 62 x 45 cm. In goede staat.
Verzameling van veertien stuks oude Duitse Höhner mondharmonica's. Diverse modellen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine defecte antieke Zwitserse speeldoos. Veer kapot, tand mist. Kist in goede staat. Afmeting: 13 x 35 x 16 cm. In matige staat.
Drie oude reclame borden van karton. 20e Eeuw. Eén maal Bierres motte Cordonner, Leon Fanret. Beschadigd. Afmeting: 47 x 37 cm. Eén maal Cinzano Schorle, Lehmann Steglitz. Afmeting: 47 x 34 cm. In re...
Houten modelboot. 20e Eeuw. Hollandse 17e eeuwse 1-master. Afmeting: 96 x 80 x 21 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees ivoren snijstuk met figuren en florale decors. Struisvogel-ei is later gemonteerd. Basis stuk ingelijmd. Afmeting: 47 x 10 cm ø. In redelijke staat. met certificaat ter behoeve...
19e Eeuws Japans ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Afmeting: 8 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Antieke Chinese lakwerk theekist met tinnen theebussen. Circa 1880. Eén theebus rand los. Lakwerk iets sleets. Foo-honden als pootjes. Afmeting: 14 x 20 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse ivoren Okimono. Oude man met kalebas. 19e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.