36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

3 Delen oud/antiek glas 5551
3 Delen oud/antiek glas
Startprijs 30 EUR
4x Oude/antieke karaffen 5552
4x Oude/antieke karaffen
Startprijs 40 EUR
Lot glazen (29 st.) 5559
Lot glazen (29 st.)
Startprijs 40 EUR
Voor-oorlogs glazen tafelstuk 5575
Voor-oorlogs glazen tafelstuk
Startprijs 40 EUR
16x Glaswerk 5560
16x Glaswerk
Startprijs 45 EUR
Jugendstil karaf + glazen 5510
Jugendstil karaf + glazen
Startprijs 50 EUR
Flesvaas Serica, Leerdam 5514
Flesvaas Serica, Leerdam
Startprijs 50 EUR
Gesigneerde Vianne glazen vaas 5533
Gesigneerde Vianne glazen vaas
Startprijs 50 EUR
Rosenthal karaf met stippen 5536
Rosenthal karaf met stippen
Startprijs 50 EUR
Presse-papier (5x) 5538
Presse-papier (5x)
Startprijs 50 EUR
Jugendstil glazen vaasje, ca. 1915. 5544
Jugendstil glazen vaasje, ca. 1915.
Startprijs 50 EUR
Glazen design appellamp 5556
Glazen design appellamp
Startprijs 50 EUR
Lot glaswerk 5574
Lot glaswerk
Startprijs 50 EUR
Art Deco likeurset 5576
Art Deco likeurset
Startprijs 50 EUR
Kunstglazen vaas 5511
Kunstglazen vaas
Startprijs 60 EUR
3 Delen oud waaierkristal 5525
3 Delen oud waaierkristal
Startprijs 60 EUR
2x Glaswerk, 20e Eeuw. 5526
2x Glaswerk, 20e Eeuw.
Startprijs 60 EUR
Glazen stier 5530
Glazen stier
Startprijs 60 EUR
3x Murano vazen 5531
3x Murano vazen
Startprijs 60 EUR
2x Kunstglazen vazen 5532
2x Kunstglazen vazen
Startprijs 60 EUR
Kristalglazen gember dekselcoupe 5541
Kristalglazen gember dekselcoupe
Startprijs 60 EUR
3x Persglazen Art Deco dekselschalen 5550
3x Persglazen Art Deco dekselschalen
Startprijs 60 EUR
Palme König, Glazen bolvaas 5555
Palme König, Glazen bolvaas
Startprijs 60 EUR
Lot glaswerk, o.a.: Copier etc. 5563
Lot glaswerk, o.a.: Copier etc.
Startprijs 60 EUR