36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft 1526
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft
Startprijs 20 EUR
Victor W. Stroud, Jockeys te paard 1527
Victor W. Stroud, Jockeys te paard
Startprijs 20 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw. 1528
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.
Startprijs 20 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman 1530
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Startprijs 20 EUR
4x Diverse 18e-19e eeuwse werken 1531
4x Diverse 18e-19e eeuwse werken
Startprijs 20 EUR
Johan Pootjes, Stilleven met beelden 1521
Johan Pootjes, Stilleven met beelden
Startprijs 25 EUR
Cesc, Spaanse school, Personages 1525
Cesc, Spaanse school, Personages
Startprijs 25 EUR
S. Ribberink, Naïve voorstelling 1394
S. Ribberink, Naïve voorstelling
Startprijs 30 EUR
2x Frijmuth, Surrealistische voorstellingen. 1507
2x Frijmuth, Surrealistische voorstellingen.
Startprijs 30 EUR
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'. 1508
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd, 2x bloemstilleven 1511
Ongesigneerd, 2x bloemstilleven
Startprijs 30 EUR
Pendant, Arabische figuren 1512
Pendant, Arabische figuren
Startprijs 30 EUR
Barton, Oosterse havenbordeel met ontblote dames 1515
Barton, Oosterse havenbordeel met ontblote dames
Startprijs 30 EUR
Onduid. gesig., Italiaanse jongen 1325
Onduid. gesig., Italiaanse jongen
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen. 1345
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 40 EUR
F. Stock, Bos met beek 1364
F. Stock, Bos met beek
Startprijs 40 EUR
Gouache op zijde, Bloemen 1365
Gouache op zijde, Bloemen
Startprijs 40 EUR
Henk Schaer, Stilleven 1370
Henk Schaer, Stilleven
Startprijs 40 EUR
J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit 1376
J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit
Startprijs 40 EUR
Antiquarische prent Lonneker 1385
Antiquarische prent Lonneker
Startprijs 40 EUR
Ongesig., Figuren aan het bidden 1398
Ongesig., Figuren aan het bidden
Startprijs 40 EUR
R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret 1414
R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Spelende poes 1415
Ongesigneerd, Spelende poes
Startprijs 40 EUR
2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'. 1467
2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'.
Startprijs 40 EUR