Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Doosje met diverse munten 2928
Doosje met diverse munten
Startprijs 30 EUR
5x Albums eerste dagbladen 2945
5x Albums eerste dagbladen
Startprijs 30 EUR
2x Albums, WNF 2956
2x Albums, WNF
Startprijs 30 EUR
Lot Eurostukken 2910
Lot Eurostukken
Startprijs 35 EUR
Dubbele mijt Brugge 2923
Dubbele mijt Brugge
Startprijs 35 EUR
4x Postzegels Black Penny 2938
4x Postzegels Black Penny
Startprijs 35 EUR
Bronzen rekenpenning, ter herinn. inname 2922
Bronzen rekenpenning, ter herinn. inname
Startprijs 40 EUR
Drachme oud Egypte 2924
Drachme oud Egypte
Startprijs 40 EUR
Lot eerste dag enveloppen Duitsland 2937
Lot eerste dag enveloppen Duitsland
Startprijs 40 EUR
50x Diverse bankbiljetten (wereld) 2931
50x Diverse bankbiljetten (wereld)
Startprijs 45 EUR
3x Zilveren munten 2914
3x Zilveren munten
Startprijs 50 EUR
3x Munten (2x zilver + 1x nikkel) 2915
3x Munten (2x zilver + 1x nikkel)
Startprijs 50 EUR
Importa albums met eerste dag enveloppen 2926
Importa albums met eerste dag enveloppen
Startprijs 50 EUR
Ca. 60 Biljetten (wereld) 2935
Ca. 60 Biljetten (wereld)
Startprijs 50 EUR
6 Dozen met poststukken etc. 2941
6 Dozen met poststukken etc.
Startprijs 50 EUR
2x Munten albums Zuid Europa 2930
2x Munten albums Zuid Europa
Startprijs 60 EUR
Lot zilveren guldens/rijksdaalders 2949
Lot zilveren guldens/rijksdaalders
Startprijs 60 EUR
Zilveren botdrager Vlaanderen 2916
Zilveren botdrager Vlaanderen
Startprijs 70 EUR
Boek met ca. 70 bankbiljetten 2933
Boek met ca. 70 bankbiljetten
Startprijs 80 EUR
3x Postzegelalbums, Ned. Antillen 2954
3x Postzegelalbums, Ned. Antillen
Startprijs 85 EUR
2x Postzegelalbums, Ned. Indië 2921
2x Postzegelalbums, Ned. Indië
Startprijs 100 EUR
Boek met ca. 125 Duitse biljetten 2934
Boek met ca. 125 Duitse biljetten
Startprijs 100 EUR
Groot lot Euro sets 2953
Groot lot Euro sets
Startprijs 100 EUR
Zilveren dukaat Zeeland 1676 2904
Zilveren dukaat Zeeland 1676
Startprijs 120 EUR