Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Makkumse sierschotel, 19e eeuw. 6218
Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Startprijs 15 EUR
3 Delen Fayence 6574
3 Delen Fayence
Startprijs 15 EUR
2x Bierpul 6308
2x Bierpul
Startprijs 20 EUR
1x Chinees bordje 6345
1x Chinees bordje
Startprijs 20 EUR
2 Meissen reliëf bonbon schalen 6564
2 Meissen reliëf bonbon schalen
Startprijs 20 EUR
Kavel Duits porselein 6603
Kavel Duits porselein
Startprijs 20 EUR
6 Delen Chinees porselein. 6616
6 Delen Chinees porselein.
Startprijs 20 EUR
Lot antiek porselein (5x) 6433
Lot antiek porselein (5x)
Startprijs 25 EUR
Wedgwood servies 6445
Wedgwood servies
Startprijs 25 EUR
4x Chinese borden 6517
4x Chinese borden
Startprijs 25 EUR
Oude Delftse schaal 6536
Oude Delftse schaal
Startprijs 25 EUR
Tegeltableau, Stilleven 6611
Tegeltableau, Stilleven
Startprijs 25 EUR
Aziatisch bord en Makkums bord 6222
Aziatisch bord en Makkums bord
Startprijs 30 EUR
Chinees porseleinen basement 6402
Chinees porseleinen basement
Startprijs 30 EUR
Chinese kom+dekselpot 6492
Chinese kom+dekselpot
Startprijs 30 EUR
Spaanse Fayence schotel 6501
Spaanse Fayence schotel
Startprijs 30 EUR
Keramiek object, 1900 6534
Keramiek object, 1900
Startprijs 30 EUR
5x KPM schaaltjes 6589
5x KPM schaaltjes
Startprijs 30 EUR
Kop + schotel, 18e eeuw 6645
Kop + schotel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Aardewerk schaal+Yixing theepotje 6648
Aardewerk schaal+Yixing theepotje
Startprijs 30 EUR
Lampet stel, Societé Ceramique Maastricht 6651
Lampet stel, Societé Ceramique Maastricht
Startprijs 30 EUR
Divers serviesgoed 6238
Divers serviesgoed
Startprijs 35 EUR
3x K.P.M. opdienschalen, wit 6294
3x K.P.M. opdienschalen, wit
Startprijs 35 EUR
Lot divers Chinees porselein 6318
Lot divers Chinees porselein
Startprijs 35 EUR