Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Horloges, damesmodellen 754
3 Horloges, damesmodellen
Startprijs 20 EUR
Zilveren collier met zirconia 886
Zilveren collier met zirconia
Startprijs 20 EUR
Zilveren creolen 109
Zilveren creolen
Startprijs 25 EUR
Gele saffier 163
Gele saffier
Startprijs 25 EUR
Lot zakhorloges 259
Lot zakhorloges
Startprijs 25 EUR
Zilveren oorhangers, 2 paar 431
Zilveren oorhangers, 2 paar
Startprijs 25 EUR
Zilveren zodiacs 558
Zilveren zodiacs
Startprijs 25 EUR
Collier van been 611
Collier van been
Startprijs 25 EUR
2 Vergulde broches 942
2 Vergulde broches
Startprijs 25 EUR
Zilveren hanger met kleurstenen 955
Zilveren hanger met kleurstenen
Startprijs 25 EUR
3-Delige Aigner ring 212
3-Delige Aigner ring
Startprijs 30 EUR
Zilveren broche markasiet 435
Zilveren broche markasiet
Startprijs 30 EUR
Zilveren ring 487
Zilveren ring
Startprijs 30 EUR
Collier van gitten 561
Collier van gitten
Startprijs 30 EUR
Benencollier 612
Benencollier
Startprijs 30 EUR
Zilveren set met parels 634
Zilveren set met parels
Startprijs 30 EUR
Lot zilver 637
Lot zilver
Startprijs 30 EUR
Set met amethist 662
Set met amethist
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband met zirconia's 833
Zilveren armband met zirconia's
Startprijs 30 EUR
Zilveren ring met zirconia 834
Zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR
Zilveren ring met zirconia's 885
Zilveren ring met zirconia's
Startprijs 30 EUR
Lang zilveren collier 929
Lang zilveren collier
Startprijs 30 EUR
Zilveren choker met zirconia's 427
Zilveren choker met zirconia's
Startprijs 35 EUR
Zilveren armband met gekleurde zirconia's 432
Zilveren armband met gekleurde zirconia's
Startprijs 35 EUR