Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote majolica wandtegel 6634
Grote majolica wandtegel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kings Napels beeld, Kinderen bij schommel 6650
Kings Napels beeld, Kinderen bij schommel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
5x Duits Meissen 6065
5x Duits Meissen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Imari schalen, 19e eeuw 6110
2x Imari schalen, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Italiaans porseleinen figuur 6127
Italiaans porseleinen figuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
13x Hollandse tegels 6175
13x Hollandse tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Makkumse dekselvaas 6215
Makkumse dekselvaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Delfts wit, 1900 6295
3x Delfts wit, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Chinese figuren 6367
4x Chinese figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x Chinees/Japans porselein 6370
5x Chinees/Japans porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Chinese schoteltjes, 18e eeuw 6384
2x Chinese schoteltjes, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Imari schalen 6417
2x Imari schalen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Japans, 19e eeuw 6433
4x Japans, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Wedgwood 1920 6448
Lot Wedgwood 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Chinees Imari 6461
3x Chinees Imari

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schiller & Gerbing terracotta servies 6509
Schiller & Gerbing terracotta servies

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote Majolica vaas, 1910 6518
Grote Majolica vaas, 1910

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kleine Chinese Yixing theepot 6541
Kleine Chinese Yixing theepot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bisquit figuur, Herderin met schapen 6584
Bisquit figuur, Herderin met schapen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek porselein (12x) 6667
Lot oud/antiek porselein (12x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Yixing trekpotje 6673
Yixing trekpotje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6679
4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot porseleinen bisquit beeldjes 6682
Lot porseleinen bisquit beeldjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x Engelse vazen met Geisha 6717
5x Engelse vazen met Geisha

Resultaat:

40 EUR