Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Junghans regulateur 3679
Grote Junghans regulateur

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Staand horloge, ca. 1930 3693
Staand horloge, ca. 1930

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Dufa staande klok, 1920 3701
Dufa staande klok, 1920

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Duitse Lenzkirch tafelklok 3624
Duitse Lenzkirch tafelklok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1870 3625
Franse pendule, 1870

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1860 3545
Antieke Franse pendule, 1860

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Engels lantaarnklokje 3582
Engels lantaarnklokje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Franse lantaarnklok, 1910 3586
Franse lantaarnklok, 1910

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 1800 3552
Friese staartklok, 1800

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 1800 3553
Friese staartklok, 1800

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Westminster staande klok 3581
Westminster staande klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse precizie regulateur, 1900 3584
Franse precizie regulateur, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse mini comtoise 3592
Franse mini comtoise

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920. 3654
Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse comtoise klok 3660
Franse comtoise klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Frans wit marmeren pendulestel 3670
Frans wit marmeren pendulestel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse pendule + houten basement 3641
Franse pendule + houten basement

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Pendule met beeld 3530
Pendule met beeld

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse Louis Philippe pendule, 19e eeuw 3561
Franse Louis Philippe pendule, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Schwarzwalder 3688
2x Schwarzwalder

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek Junghans tafelklokje , 1900 3603
Antiek Junghans tafelklokje , 1900

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Warmink klok 3542
Warmink klok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Messing pendule, Italië 3577
Messing pendule, Italië

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Klok met jachtmotief (wortelnoten) 3600
Klok met jachtmotief (wortelnoten)

Resultaat:

70 EUR