Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Messing kroonluchter, ca. 1900 2527
Messing kroonluchter, ca. 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Staande petroleumlamp 2115
Staande petroleumlamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Majolica petroleumlamp 2117
Majolica petroleumlamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiquarisch boek, Algemeene Historie 2196
Antiquarisch boek, Algemeene Historie

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bureau barometer 2230
Bureau barometer

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot diversen 2315
Lot diversen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Messing doofpot, 1915 2380
Messing doofpot, 1915

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vijzel + stamper, 19e eeuw 2381
Vijzel + stamper, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Friese stoof, 19e eeuw 2383
Friese stoof, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Messing wandbord 2411
Messing wandbord

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engelse weegschaal 2434
Engelse weegschaal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar 2517
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Italiaanse lamp 2518
Italiaanse lamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Theestoof met messing binnenbak 2525
Theestoof met messing binnenbak

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ketel met onderstel 2400
Ketel met onderstel

Resultaat:

27 EUR

Verkocht
Pathefoon, 1920 2120
Pathefoon, 1920

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kruisbeeld, 1900 2419
Kruisbeeld, 1900

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Interessante doos diversen 2495
Interessante doos diversen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke kraantjeskan 2498
Antieke kraantjeskan

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Koekplank + lepelrek 2528
3x Koekplank + lepelrek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot trotseerloodjes + gevelstuk 2301
Lot trotseerloodjes + gevelstuk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot antiek tin, 19e eeuw 2476
Lot antiek tin, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Oud China 2483
3x Oud China

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Groot lot tinnen klepkan-deksels 2488
Groot lot tinnen klepkan-deksels

Resultaat:

20 EUR