37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

Buikladenkastje 4262
Buikladenkastje

50 EUR

Tafeltje met tegels, 18e eeuw 4283
Tafeltje met tegels, 18e eeuw

50 EUR

Bijzettafeltje met messing 4111
Bijzettafeltje met messing

40 EUR

Antieke Louis Philippe armleunstoel, 1870 4214
Antieke Louis Philippe armleunstoel, 1870

40 EUR

Vergulde houten kruk 4238
Vergulde houten kruk

40 EUR

Barok hangvitrine 4240
Barok hangvitrine

40 EUR

Antieke eiken kapstok, 1920 4193
Antieke eiken kapstok, 1920

35 EUR

Messing theetafel 4145
Messing theetafel

30 EUR

Thonet tafel 4223
Thonet tafel

30 EUR

Eikenhouten kistje 4243
Eikenhouten kistje

30 EUR

Voltaire, (mahonie), ca. 1860. 4230
Voltaire, (mahonie), ca. 1860.

25 EUR

Spiegel met kroon, ca. 1880 4263
Spiegel met kroon, ca. 1880

20 EUR