Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bing en Gröhndahl vaas 6068
Bing en Gröhndahl vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese gemberpotten 6201
2x Grote Chinese gemberpotten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot Makkums (5x) 6224
Lot Makkums (5x)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Delftse Fayence vaas, 18e eeuw 6283
Delftse Fayence vaas, 18e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinese Imari dekselvaas, 18e eeuw 6415
Chinese Imari dekselvaas, 18e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Imari schotels, 19e eeuw 6489
2x Imari schotels, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x KPM vazen 6618
3x KPM vazen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinese dekselterrine, 18e eeuw 6620
Chinese dekselterrine, 18e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kavel Duits porselein 6637
Kavel Duits porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Stel Delfts blauwe vazen 6674
Stel Delfts blauwe vazen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Yixing theepot, Bamboe decor 6681
Yixing theepot, Bamboe decor

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Sitzendorf inktstel (wit) 6727
Sitzendorf inktstel (wit)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Imari bordjes 6111
3x Imari bordjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Makkums, schenkkan en bord 6223
3x Makkums, schenkkan en bord

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Antiek Wedgwood keramiek 6327
4x Antiek Wedgwood keramiek

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hutschenreuther, Porseleinen poes 6530
Hutschenreuther, Porseleinen poes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot diverse gemberpotten 6592
Lot diverse gemberpotten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw 6605
10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 KPM vazen, beschilderd 6614
3 KPM vazen, beschilderd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Doos met goudsteen aardewerk 6652
Doos met goudsteen aardewerk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Chinese figuren van natuursteen 6685
2x Chinese figuren van natuursteen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Terracotta serviesgoed 6710
3x Terracotta serviesgoed

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6728
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Noorse tegel in lijst 6745
Noorse tegel in lijst

Resultaat:

30 EUR