Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x 18e eeuws Chinees porselein 6046
3x 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese vazen 6386
2x Grote Chinese vazen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw 6240
3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Oude Chinese hoornbeker 6256
Oude Chinese hoornbeker

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw 6093
Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw 6107
Kapitale Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 18e-19e eeuw 6156
Lot Chinees porselein, 18e-19e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
3x Oud Chinees porselein 6246
3x Oud Chinees porselein

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
5x Borden met spreuk (aardewerk) 6276
5x Borden met spreuk (aardewerk)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese vazen 6042
2x Oude/antieke Chinese vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Servies met goud decor 6058
Servies met goud decor

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein , 18e eeuw 6090
Lot Chinees porselein , 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Kantonese gemberpotten 6092
2x Kantonese gemberpotten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Antieke siervazen, 1900 6139
2x Antieke siervazen, 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Familie Rose plaquette 6245
Familie Rose plaquette

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4x Chinese rijstkommen 6028
4x Chinese rijstkommen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3x Chinese borden 6030
3x Chinese borden

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Familie Rose kop+schotels, 18e eeuw 6329
2x Familie Rose kop+schotels, 18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6670
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote Chinese siervaas 6563
Grote Chinese siervaas

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
2x Chinees Kang Xi dekselvaasje, 17e-18e eeuw 6103
2x Chinees Kang Xi dekselvaasje, 17e-18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Keramieken piedestal met bloembak 6146
Keramieken piedestal met bloembak

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 6151
Chinese drakenvaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Kantonese vazen 6227
2x Kantonese vazen

Resultaat:

300 EUR