37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout 1434
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout

40 EUR

Ongesigneerd, Damesportret 1338
Ongesigneerd, Damesportret

35 EUR

Gerard van Keulen, Joodse gravure 1398
Gerard van Keulen, Joodse gravure

35 EUR

J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel 1412
J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel

35 EUR

L. van G, Fietser bij Franse rivièra 1419
L. van G, Fietser bij Franse rivièra

35 EUR

Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans 1441
Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans

35 EUR

2x Landkaarten, 16e eeuw 1467
2x Landkaarten, 16e eeuw

35 EUR

Ton Anconé, Herenportret 1216
Ton Anconé, Herenportret

30 EUR

Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten 1245
Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten

30 EUR

W.J. Dijk, Boten op meer 1371
W.J. Dijk, Boten op meer

30 EUR

Onduid. gesig., Italiaanse jongen 1443
Onduid. gesig., Italiaanse jongen

30 EUR

Meinert Volkers, Sakti 1963 1447
Meinert Volkers, Sakti 1963

30 EUR

Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1459
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

30 EUR

Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret 1463
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret

30 EUR

P. van Noort, Boerenhuisje 1469
P. van Noort, Boerenhuisje

30 EUR

Antiquarische prent Lonneker 1218
Antiquarische prent Lonneker

20 EUR

E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft 1407
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft

15 EUR