Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en spillegang uurwerk. Afmeting: 39 x 14 x 24 cm. In goede staat.
Eikenhouten schippertjes Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafelklok met blauw materiaal belijmd. Stil uurwerk. Afmeting: 28 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met ankergang en gave emaille wijzerplaat. Halfuur-slag op bel. Harpslingertje. Afmeting: 48 x 17 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule. Twee-kleurig, goud en brons gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén reparatie. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Notenhouten tafelklok met bronzen armaturen. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur slag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met parelmoer en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee antieke tafelklokken met wekker. Circa 1900. Eén maal marmer met drie zuilen. Eén maal compositie metaal, man met bel. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. La Glautriere A. Aigurande. Met vergulde feuille en gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met datumaanduiding en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok. Kienzle. Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartierslag uurwerk en geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Gave antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartierslag uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 79 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met porseleinen zuilen. Zogenaamde Bismarck Uhr. Circa 1870. Porselein beschadigd. Afmeting: 52 x 30 x 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald klok met latoenkoperen applicaties. Circa 1880. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Duitse historisme wandklok met schild, harnas en bijl. Eén bijl mist. Circa 1880. Met batterij, uurwerk niet origineel. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Oude notenhouten paardjes regulateur. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Oude Zaanse klok. Notenhout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 20 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met vaas. Circa 1880. Verbogen + scheur. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, met veerslinger. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.