Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws medisch instrument
Resultaat: 135 EUR

18e Eeuws medisch instrument. Ten behoeve van aderlating. Gemaakt van ijzer en messing. Afmeting: 13,5 x 11 x 1 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 130 EUR

Zeer vroege Chinese bronzen wierookbrander met tekens. Gebroken geweest en gerestaureerd. Afmeting: 17,5 x 13,7 cm ø. In redelijke staat.

Groot lot antiek tin
Resultaat: 130 EUR

Groot lot antiek tin. 17e? - 18e - 19e Eeuw. Veel maten, strooier en kandelaren. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongen met mand op schouder
Resultaat: 130 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met mand op schouder. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Schildpad lepeldoos
Resultaat: 125 EUR

Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.

Gietijzeren standaard
Resultaat: 125 EUR

Grote gietijzeren rode tuinstandaard met bloempot. 21e Eeuw. Afmeting: H 160 x 50 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse tafellamp, 1890
Resultaat: 125 EUR

Antieke Franse tafellamp met edelman. Circa 1890. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

10x Oude emaille borden
Resultaat: 125 EUR

Tien oude diverse emaille borden. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Strijkijzerhouder 1880
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame Duitse gietijzeren historisme dubbele strijkijzerhouder + strijkijzers. Renaissance-stijl. Circa 1880. D.G.G.G. Dessau D.R.P. 55676. Afmeting: 42 x 38 x 14 cm. In redelijke staat.

Antieke tuimelketel, 1915
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil tuimelketel. Circa 1915. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Afmeting: 26 x 21 x 18 cm. In goede staat.

2 Kleine bijbels
Resultaat: 120 EUR

Twee kerkelijke boeken, één boek van vrome dienaar van maria, met een zwarte kaft en een fijne geelgouden sluiting met puttihoofd. 9x13x3,5 cm en een gebedsboek met fraaie bruine bewerkte kaft met car...

Oud Afrikaans ritueel mes
Resultaat: 120 EUR

Groot oud Afrikaans ritueel mes met houten grip en gebogen bewerkte lemet. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Twee maal Afrika
Resultaat: 120 EUR

Twee maal Afrika. Bestaande uit: Houtgestoken oud masker met jute en kralen Tchokne Mask Zaïre + Hoofdbedekking met schelpen en buffelhoorn. Afmeting: 40 - 47 cm. In goede staat.

Antieke theeketel op comfoor+inktstel
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hollandse messing theeketel, theelicht, inktstel. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Circa 1910. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

A'damse Taxi lichtbak, 1960
Resultaat: 120 EUR

Amsterdamse TAXI lichtbak. Circa 1960. Afmeting: 35 x 128 x 17 cm. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne vaas, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antieke Japanse cloisonne vaas met salamander decor. Circa 1900. Afmeting: 30 x 18 cm ø. In goede staat.

Empire likeurkelder
Resultaat: 110 EUR

Empire likeurkelder met vier originele vergulde karaffen en tablet. Fineerschades. Glas goed. Afmeting: 25 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Plated tafelstuk, 1900
Resultaat: 110 EUR

Groot antiek plated tafelstuk met glazen inzetten. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 44 x 41 x 15 cm. In goede staat.

Antiek theelicht+kan, 1920
Resultaat: 110 EUR

Antieke Hollandse messing theelicht met theekan. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Circa 1920. Afmeting: 21 x 19 x 12 cm. In goede staat.

4x Antiquarische boeken
Resultaat: 110 EUR

Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...

5x Afrikaanse beelden
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude Afrikaanse houtgestoken figuren. Divers Zaïre. Afmeting: 20 - 51 cm. In goede staat.

2x Betonnen tuinbeelden
Resultaat: 110 EUR

Twee beton gegoten tuinbeelden in bloempotvorm met fruit. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 36 cm ø. In goede staat.

Meerschuimpijp in etui
Resultaat: 110 EUR

Meerschuim sigarenpijpje met fraaie gestoken afbeelding van paardrijdende jongen op de rug van zijn vader. In etui. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.

Wandconsole engel
Resultaat: 110 EUR

Zeer grote 19e eeuwse gipsen gepolychromeerde wandconsole met engel, St. Antoine. Chips. Afmeting: 56 x 34 x 40 cm. In redelijk/goede staat.