Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel met open lijst
Resultaat: 80 EUR

Goudkleurige opengewerkte facet geslepen spiegel. Eind 20e eeuw. Stukje gips mist in de linker hoek, verder goed. Afmeting: 80 x 96 cm. In goede staat.

4x Mahoniehouten stoelen, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rozen. Eén stoel verbinding iets los. Afmeting: 95 x 44 x 50 cm. In goede staat.

Pianokruk met leer
Resultaat: 80 EUR

Eiken pianokruk met bruin lederen zitting ca. 1920 cond Goed.

3x Engelse Windsor armleunstoelen
Resultaat: 80 EUR

Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.

Queen Anne-stijl vitrine
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten Queen Anne-stijl drie-deurs vitrinekast met schappen. Circa 1950. Afmeting: 140 x 145 x 40 cm. In goede staat.

2x Tafel met 2 stoelen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke historisme kwabbentafels met klauwpoten, één notenhout en één eikenhout. Circa 1890. Plus twee notenhouten stoelen met klauwpoten. Afmeting: 70 x 70 cm ø en 72 x 98 cm ø. In goede staat.

Dames secretaire, 1900
Resultaat: 80 EUR

Palissanderhouten dames secretaire met bloem-intarsia en messing omranding. Omstreeks 1900. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 92 x 65 x 44 cm. In redelijke staat.

Duitse tafel, Kersen
Resultaat: 75 EUR

Duitse kersenhouten tafel in Biedermeier-stijl. Handwerk, hout gepind. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x 85 x 57 cm. In goede staat.

Engels hoekkastje
Resultaat: 70 EUR

Engels wortelnoten hoekvitrine kastje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 186 x 63 x 46 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese hocker
Resultaat: 70 EUR

Oude/antieke Chinese houtgestoken hocker met florale decors. Afmeting: 46 x 33 cm ø. In goede staat.

Antieke wandgarderobe, 1920
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten wandgarderobe met leeuwenkoppen en spiegel. Circa 1920. Afmeting: 50 x 105 x 20 cm. In goede staat.

Engelse hangoor tafel, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangoortafel met getorste poten. Circa 1870. Afmeting: 74 x 45 x 53 cm / 74 x 80 x 45 cm. In goede staat.

Eiken commode barok stijl
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.

Oude wortelnoten commode
Resultaat: 60 EUR

Oude wortelnoten commode. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 72 x 45 cm. In goede staat.

Antiek kachelscherm 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek kachelscherm met handbeschilderd glas, florale decors. Circa 1900. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.

Louis Philippe speeltafel, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel. Louis Philippe. Lichte fineerschade. Afmeting: 83 x 42 x 90 cm/83 x 84 x 90 cm. In redelijke staat.

Orgelgebogen kastje
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten orgelgebogen laden kastje staand op gebogen klauwpoten. 20e eeuw. cond. G.

18e Eeuwse stoel, eiken
Resultaat: 60 EUR

18e eeuwse eikenhouten gepende armleunstoel 120x62x65 in goede staat.

A'damse School spiegel 1925
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.

Art Deco bijzettafel, met stoelen 1930 - 1940
Resultaat: 60 EUR

Beukenhouten Art Deco bijzettafel met etage. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 72 x 60ø.cm. In goede staat. En twee bijbehorende stoelen met armleuning. 90x50x45 een stoel rug leuning moet verlijmd worden.

3-Delige Engelse miniset
Resultaat: 60 EUR

Drie-delige oude Engelse mahoniehouten miniset. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 50 x 36 cm. In goede staat.

A'damse School-stijl garderobe, 1930
Resultaat: 60 EUR

Amsterdamse School-stijl eikenhouten garderobe. Circa 1930. Afmeting: 100 x 35 x 30 cm. In goede staat.

Louis Philippe bijzettafel, 1870
Resultaat: 60 EUR

Duitse notenhouten Louis Philippe bijzettafel met zes-kantig blad. Circa 1870. Afmeting: 72 x 54 x 46 cm. In goede staat.

Eikenhouten bijzettafel, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten bijzettafel met lade en roldeurtje. Afmeting: 69 x 46 x 31 cm. In goede staat.