Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 225 EUR

Veronica Avirvarei. 1961 - ........ . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Nadruk Otto Werke München
Resultaat: 225 EUR

Duitse affiche. Nadruk op oud papier. Otto - Werke G.m.b.H. München met dubbeldekker. Twee scheurtjes zijkanten. Afmeting: 84 x 61 cm. In redelijke staat.

V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 220 EUR

Veronica Avirvarei. 1961 - ...... . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Reinhardt Zado, Landschap met ladenkastje etc..
Resultaat: 210 EUR

Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Landschap met ladenkastje, twee stoelen en drie glazen. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 120 cm. In goede staat.

H.C. Bogman, Paarden voederplaats
Resultaat: 200 EUR

H.C. Bogman. 1861 - 1921. Paarden voerderplaats met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.

J. Jelgershuis, Fries interieur bidden voor eten
Resultaat: 200 EUR

J. Jelgershuis Fecit. 1770 - 1836. Fries interieur bidden voor eten. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Jongen speel accordeon
Resultaat: 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Jongen speelt accordeon. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Russische vrouw
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Russische vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 15,5 cm. In goede staat.

E. Lermer, Kosmische Prägung
Resultaat: 200 EUR

Erich Lermer. Duitse School. Kosmische Prägung. 1924 Straubing. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 68 cm. In goede staat.

Corneille, Interieur Amori
Resultaat: 200 EUR

Guillaume Corneille. Nr. 23/125 1987. 1922 - 2010. Interieur Amori. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht R'dam met Euromast
Resultaat: 200 EUR

L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam met Euromast. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

L. Backhuysen, Hollandse schepen te West Friesland
Resultaat: 195 EUR

Ets Ludolf Backhuysen. 1630 - 1708. Voorstelling met Hollandse schepen te West Friesland. Paar vochtvlekken. Ets op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk, IJsberen vallen scheepsvaarders aan
Resultaat: 190 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. IJsberen vallen scheepsvaarders aan bij Noordpool . Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: 75 x 111 cm. In slechte staat.

Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand
Resultaat: 190 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dikke vrouw op strand. Pastel op papier. Afmeting: 38 x 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch landschap herder, schapen en dorp
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap met herders, schapen en dorp. Afmeting: 21 x 30 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Hollandse ijspret
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse ijspret met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 11,5 x 14 cm. In goede staat.

Monogram C.L., Romantisch stadsgezicht
Resultaat: 180 EUR

Monogram C.L. Romantisch stadsgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 34 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij ezels
Resultaat: 175 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Belgische school. Figuren bij ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Guy Olivier, Twee dames op stap
Resultaat: 170 EUR

Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

W. Bouguereau, Dans les bois
Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd. W. Bouguereau. 19e Eeuw. Dans les bois. Aquarel op papier. Afmeting: 12 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht met stoomschepen
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met stoomschepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Aamsveen met paardenkar
Resultaat: 170 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Aamsveen met paardenkar en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 22 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met bloemen
Resultaat: 170 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Coming sheep met herder
Resultaat: 160 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.