Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke lessenaar, 1900 4177
Antieke lessenaar, 1900
Startprijs 100 EUR
Chinees opbergmeubel 4174
Chinees opbergmeubel
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl 4173
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 150 EUR
Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw 4172
Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Oosterse wandtafel 4170
Oosterse wandtafel
Startprijs 80 EUR
Art Deco secretaire, 1915 4169
Art Deco secretaire, 1915
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Halve maantafel, 1920 4168
Halve maantafel, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Stoelen + tafel 4166
4x Stoelen + tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Notenhouten bijzettafeltjes 4165
2x Notenhouten bijzettafeltjes

Resultaat:

80 EUR

Engels theemeubel 4164
Engels theemeubel
Startprijs 90 EUR
Eiken secretaire, 1820 4163
Eiken secretaire, 1820
Startprijs 400 EUR
Bovenstuk van Barokkast 4162
Bovenstuk van Barokkast
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Wortelnoten theetafel 4160
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

60 EUR

Noten kabinet, 19e eeuw 4159
Noten kabinet, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antieke gebeeldhouwde kast 4158
Antieke gebeeldhouwde kast

Resultaat:

680 EUR

Eiken kast met figuren, 1880 4156
Eiken kast met figuren, 1880
Startprijs 800 EUR
Noten kast met glasopbouw, 1870 4155
Noten kast met glasopbouw, 1870
Startprijs 200 EUR
Bloemtafel, 19e eeuw 4154
Bloemtafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Engelse theetafel, 19e eeuw 4153
Engelse theetafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Hollandse meidenkast, 1860 4152
Hollandse meidenkast, 1860
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke plantentafel, 1920 4151
Antieke plantentafel, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Wortelnoten theetafel 4150
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken wandvitrinekast, 18e eeuw 4149
Eiken wandvitrinekast, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Mahonie klapsalontafel met lade 4148
Mahonie klapsalontafel met lade
Startprijs 80 EUR