Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Lichtreclame 3047
2x Lichtreclame

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Emaille Persil reclamebord, 1930 3017
Emaille Persil reclamebord, 1930

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Trix H0 22587 Ae 8/14 11801 2743
Trix H0 22587 Ae 8/14 11801

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zilveren houder (vrijmetselaar) 443
Zilveren houder (vrijmetselaar)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren lakhouder, 1854 143
Zilveren lakhouder, 1854

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engels lantaarn klokje 3572
Engels lantaarn klokje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Art Deco pendule, 1920 3551
Antieke Art Deco pendule, 1920

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antiek kruidenierskastje, 1900 3161
Antiek kruidenierskastje, 1900

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Groot lot oude/antieke voorraadblikken 3152
Groot lot oude/antieke voorraadblikken

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Emaille bord, 30-er jaren 3089
Emaille bord, 30-er jaren

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Oude emaille reclameborden 3059
2x Oude emaille reclameborden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Oude reclameblikken, 1910 - 1920 3035
2x Oude reclameblikken, 1910 - 1920

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Antieke Verkade blikken, 1920 3028
2x Antieke Verkade blikken, 1920

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke bakkerspop, 1930 3023
Antieke bakkerspop, 1930

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Emaille reclameborden 3020
2x Emaille reclameborden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Emaille reclamebord Douwe Egberts 3018
Emaille reclamebord Douwe Egberts

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Munten verzameling 2914
Munten verzameling

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Trix H0, 22541, V188 001 2741
Trix H0, 22541, V188 001

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese kanonnen 2130
2x Oude/antieke Chinese kanonnen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Schaapskooi met herder 1052
M. Nefkens, Schaapskooi met herder

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
Zakhorloge 262
Zakhorloge

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden medaillon,  broche en granaat 230
Gouden medaillon, broche en granaat

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselpot 6631
Oude Chinese dekselpot

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Japanse Satsuma sierschotel, 19e eeuw 6468
Japanse Satsuma sierschotel, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR