Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Oud/antiek Chinees 6313
3x Oud/antiek Chinees

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Oude bruine Chinese celadon vaas 6212
Oude bruine Chinese celadon vaas

Resultaat:

8.000 EUR

Verkocht
Chinese tegel in lijst 6166
Chinese tegel in lijst

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw 6044
2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4007
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Frans bureauklokje, 19e eeuw 3603
Frans bureauklokje, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Hollandse tafelklok 3553
Hollandse tafelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek sabel, 19e eeuw 3411
Antiek sabel, 19e eeuw

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
4x Antieke voorraadblikken 3156
4x Antieke voorraadblikken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
5 Antieke blikken 3147
5 Antieke blikken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Antieke voorraadblikken 3138
3x Antieke voorraadblikken

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
4x Diverse blikken 3133
4x Diverse blikken

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Oude emaille borden 3061
2x Oude emaille borden

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oude emaille R.V.S. thermometer 3060
Oude emaille R.V.S. thermometer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke Van Melle's blikken 3021
2x Antieke Van Melle's blikken

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Antieke Verkade blikken 3002
2x Antieke Verkade blikken

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Verzameling Postzegels 2915
Verzameling Postzegels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Roco H0 43186 en 43194 2822
2x Roco H0 43186 en 43194

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Trix H0 22596, 122028 2771
Trix H0 22596, 122028

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Trix H0 22739, 6494 Railion 2745
Trix H0 22739, 6494 Railion

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ids Wiersma, Lot tekeningen/etsen 1216
Ids Wiersma, Lot tekeningen/etsen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
A.F. Wagemans, Restaurant AB Enschede 1150
A.F. Wagemans, Restaurant AB Enschede

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Landschap met schaapskooi 1098
M. Nefkens, Landschap met schaapskooi

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden tientje in gouden rand 897
Gouden tientje in gouden rand

Resultaat:

255 EUR