40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

2x Antieke stoelen
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahonie spiegel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Houten biervat (bar model)
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten biervat bar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 41 cm ø. In goede staat.

Engelse toiletspiegel, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel. Afmeting: 62 x 50 x 26 cm. In goede staat.

Duitse bretterstoel, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Duitse eiken bretterstoel. Neo Renaissance. Afmeting: 96 x 45 x 44 cm. In goede staat.

Oude spiegel
Resultaat: 35 EUR

Oude facet geslepen spiegel met in de omranding zes kleinere spiegels met facet. Geheel omrand met goudkleurige lijst. Eind 20e eeuw. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel
Resultaat: 35 EUR

Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Eiken hoekstoel, 1915
Resultaat: 30 EUR

Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse kleine Engelse mahoniehouten toiletspiegel met lades. Afmeting: 57 x 44 x 22 cm. In goede staat.

Engelse wandspiegel met hoedenhouders
Resultaat: 30 EUR

2x Voetenbankje
Resultaat: 30 EUR

Antieke tafelspiegel, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.