Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vervallen uit veiling 3732
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
2x Antieke Franse comtoises, 19e eeuw 3636
2x Antieke Franse comtoises, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
2x Bureauklokken 3602
2x Bureauklokken
Startprijs 40 EUR
Antieke Duitse schoolklok 3613
Antieke Duitse schoolklok
Startprijs 40 EUR
2x Zadeltas uurwerken 3616
2x Zadeltas uurwerken
Startprijs 40 EUR
Antieke Duitse regulateur, 1915 3667
Antieke Duitse regulateur, 1915
Startprijs 40 EUR
Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915 3579
Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915
Startprijs 50 EUR
2x Armeluis wekkers, 1940 3598
2x Armeluis wekkers, 1940
Startprijs 50 EUR
Schwarzwalder rozenklok, 19e eeuw 3604
Schwarzwalder rozenklok, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Oude Engelse schoolklok 3614
Oude Engelse schoolklok
Startprijs 50 EUR
4x uurwerken, 20e Eeuw 3630
4x uurwerken, 20e Eeuw
Startprijs 50 EUR
Grote comtoise met wekker, 19e eeuw 3730
Grote comtoise met wekker, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Antieke Junghans regulateur 3561
Antieke Junghans regulateur
Startprijs 60 EUR
Antieke Duitse regulateur , 1890 3577
Antieke Duitse regulateur , 1890
Startprijs 60 EUR
Antieke Junghans regulateur, 1890 3578
Antieke Junghans regulateur, 1890
Startprijs 60 EUR
Oude Friese staartklok 3619
Oude Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
Oude tafelklok, 1930-1940 3634
Oude tafelklok, 1930-1940
Startprijs 60 EUR
Antieke regulateur, 1870 3650
Antieke regulateur, 1870
Startprijs 60 EUR
Duitse regulateur, 1915 3670
Duitse regulateur, 1915
Startprijs 60 EUR
Franse comtoise,19e eeuw 3576
Franse comtoise,19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Antieke tafelklok, 1900 3649
Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 70 EUR
Oude mysterieuze pendule (vrouw) 3652
Oude mysterieuze pendule (vrouw)
Startprijs 70 EUR
Antieke tafelklok, 1890 3679
Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 70 EUR
Art Deco tafelklok, 1930 3713
Art Deco tafelklok, 1930
Startprijs 75 EUR