Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Negroïde man met banjo 2869
Negroïde man met banjo
Startprijs 20 EUR
Voor-oorlogs Frans spel in blikken doos 2868
Voor-oorlogs Frans spel in blikken doos
Startprijs 25 EUR
2x Oud blikken speelgoed 2870
2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 25 EUR
2x Grote teddyberen, 30-er jaren 2729
2x Grote teddyberen, 30-er jaren
Startprijs 40 EUR
2x Oud blikken speelgoed 2798
2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR
3x Oud blikken speelgoed 2799
3x Oud blikken speelgoed
Startprijs 45 EUR
Oude pop, 30-er jaren 2728
Oude pop, 30-er jaren
Startprijs 50 EUR
Antieke Diecast tractor, USA 2751
Antieke Diecast tractor, USA
Startprijs 50 EUR
28x Speelkaarten, 19e eeuw 2752
28x Speelkaarten, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Trix H0 22716, 152 001-4 2770
Trix H0 22716, 152 001-4
Startprijs 50 EUR
Brawa H0, 0384 BR 216 102-4 2772
Brawa H0, 0384 BR 216 102-4
Startprijs 50 EUR
Brawa H0, 0406, DB 219 137-7 2774
Brawa H0, 0406, DB 219 137-7
Startprijs 50 EUR
Fleischmann H0, DB 218 356-4 2780
Fleischmann H0, DB 218 356-4
Startprijs 50 EUR
Gutzold H0 33200, BR 119 111-3 2782
Gutzold H0 33200, BR 119 111-3
Startprijs 50 EUR
7x Mickey Mouse kaarten 2800
7x Mickey Mouse kaarten
Startprijs 50 EUR
Trix H0 22538, DB 120 151-6 2836
Trix H0 22538, DB 120 151-6
Startprijs 50 EUR
Trix H0 22539, Starlight Express 2838
Trix H0 22539, Starlight Express
Startprijs 50 EUR
5x Oud speelgoed 2865
5x Oud speelgoed
Startprijs 50 EUR
3x oud Duits blikken speelgoed 2867
3x oud Duits blikken speelgoed
Startprijs 50 EUR
Antieke speelkaarten Wenen (54x) 2871
Antieke speelkaarten Wenen (54x)
Startprijs 50 EUR
Oude Japanse pop, 40-er Jaren 2895
Oude Japanse pop, 40-er Jaren
Startprijs 50 EUR
2x Houten speelgoed 2750
2x Houten speelgoed
Startprijs 70 EUR
Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo 2803
Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo
Startprijs 70 EUR
Porseleinen pop, Herman Steiner, ca. 1911. Het lijf is van papier-maché. Glazen ogen. Lengte 30 cm. 2791
Porseleinen pop, Herman Steiner, ca. 1911. Het lijf is van papier-maché. Glazen ogen. Lengte 30 cm.
Startprijs 80 EUR