Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Moderne messing spiegel 4205
Moderne messing spiegel
Startprijs 35 EUR
Eiken hangkastje, 1920 4133
Eiken hangkastje, 1920
Startprijs 40 EUR
Facetgeslepen spiegel 4289
Facetgeslepen spiegel
Startprijs 40 EUR
Eiken bijzettafel 4290
Eiken bijzettafel
Startprijs 40 EUR
Moderne facet geslepen spiegel 4313
Moderne facet geslepen spiegel
Startprijs 40 EUR
Wortelnoten hangkastje 4209
Wortelnoten hangkastje
Startprijs 50 EUR
Engelse salontafel, 1920 4288
Engelse salontafel, 1920
Startprijs 50 EUR
Antieke mahonie tafel, 1900 4208
Antieke mahonie tafel, 1900
Startprijs 60 EUR
Grenen kist 4258
Grenen kist
Startprijs 60 EUR
Engelse eettafel, 20e eeuw 4317
Engelse eettafel, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR
Mahonie breistoel, 19e eeuw 4237
Mahonie breistoel, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Eiken parapluhouder, 1920 4244
Eiken parapluhouder, 1920
Startprijs 70 EUR
Tafeltje, 1880 grunder. 4287
Tafeltje, 1880 grunder.
Startprijs 70 EUR
Ovale mahonie spiegel, 1900 4293
Ovale mahonie spiegel, 1900
Startprijs 70 EUR
Antieke mahonie tafel 4326
Antieke mahonie tafel
Startprijs 70 EUR
Antieke Engelse hangoortafel, 1900 4096
Antieke Engelse hangoortafel, 1900
Startprijs 80 EUR
Antieke Engelse hangoortafel, 1900 4097
Antieke Engelse hangoortafel, 1900
Startprijs 80 EUR
Art Deco theekastje, 1920 4101
Art Deco theekastje, 1920
Startprijs 80 EUR
Louis Philippe wandkast, 1860 4114
Louis Philippe wandkast, 1860
Startprijs 80 EUR
Engelse mahonie klaptafel 4143
Engelse mahonie klaptafel
Startprijs 80 EUR
Mahonie spiegel met etages 4144
Mahonie spiegel met etages
Startprijs 80 EUR
Mahonie klapsalontafel met lade 4148
Mahonie klapsalontafel met lade
Startprijs 80 EUR
Oosterse wandtafel 4170
Oosterse wandtafel
Startprijs 80 EUR
Theekastje, 1910 4190
Theekastje, 1910
Startprijs 80 EUR