Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Afrikaans snijwerk beeld 5143
Afrikaans snijwerk beeld
Startprijs 25 EUR
Duits messing schaaltje 5080
Duits messing schaaltje
Startprijs 30 EUR
2x bronzen beeldje, Spelende hondjes 5065
2x bronzen beeldje, Spelende hondjes
Startprijs 40 EUR
Oude Chinese bronzen boeddha 5140
Oude Chinese bronzen boeddha
Startprijs 45 EUR
2 Bronzen beelden 5028
2 Bronzen beelden
Startprijs 50 EUR
Antiek beeld, Meisje met druivenmand 5049
Antiek beeld, Meisje met druivenmand
Startprijs 50 EUR
Houtgestoken sculptuur 5059
Houtgestoken sculptuur
Startprijs 50 EUR
Bronzen figuur, Griekse God Zeus 5064
Bronzen figuur, Griekse God Zeus
Startprijs 50 EUR
Manneke Pis op marmeren zuil 5073
Manneke Pis op marmeren zuil
Startprijs 50 EUR
Oude Oosterse boeddha 5078
Oude Oosterse boeddha
Startprijs 50 EUR
3x Moderne sculpturen 5081
3x Moderne sculpturen
Startprijs 50 EUR
Afrikaans beeld, Meerdere personen 5100
Afrikaans beeld, Meerdere personen
Startprijs 50 EUR
Bronzen figuur, Jongen met fruitmand 5103
Bronzen figuur, Jongen met fruitmand
Startprijs 50 EUR
Afrikaans beeld 5116
Afrikaans beeld
Startprijs 50 EUR
Afrikaans beeld 5117
Afrikaans beeld
Startprijs 50 EUR
Terracotta buste, Man 5136
Terracotta buste, Man
Startprijs 50 EUR
Kleine bronzen boeddha 5151
Kleine bronzen boeddha
Startprijs 50 EUR
Grote terracotta reebok buste 5060
Grote terracotta reebok buste
Startprijs 60 EUR
2x Bronzen figuren 5071
2x Bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
Oude bronzen boeddha 5079
Oude bronzen boeddha
Startprijs 60 EUR
2x Antieke Griekse bronzen beeldjes, 1900 5083
2x Antieke Griekse bronzen beeldjes, 1900
Startprijs 60 EUR
Antiek bronzen figuur, Jongen met zwaard 5109
Antiek bronzen figuur, Jongen met zwaard
Startprijs 60 EUR
Bronzen figuur, Ridder 5110
Bronzen figuur, Ridder
Startprijs 70 EUR
Oude Chinese bronzen boeddha 5034
Oude Chinese bronzen boeddha
Startprijs 75 EUR