Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Duits porselein, 20e eeuw 6597
2x Duits porselein, 20e eeuw
Startprijs 20 EUR
Oude/antieke Chinese gemberpot 6660
Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 25 EUR
Antiek Engels Cauldon schaaltje 6476
Antiek Engels Cauldon schaaltje
Startprijs 30 EUR
2x Antieke Japanse Imari vaasjes 6519
2x Antieke Japanse Imari vaasjes
Startprijs 30 EUR
6x Engelse borden, 19e eeuw 6564
6x Engelse borden, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
11x Gebakschotels 6574
11x Gebakschotels
Startprijs 30 EUR
Lot divers goudsteen 6591
Lot divers goudsteen
Startprijs 30 EUR
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw 6645
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Antieke Royal Doulton kan 6651
Antieke Royal Doulton kan
Startprijs 30 EUR
Gemberpot + Chinese kom 6655
Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 30 EUR
Oude/antieke Chinese gemberpot 6656
Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR
2x Antieke keramieken vazen, 1915 6138
2x Antieke keramieken vazen, 1915
Startprijs 35 EUR
Drie oude antieke figuren 6496
Drie oude antieke figuren
Startprijs 35 EUR
7x Chinees/Japans porselein 6512
7x Chinees/Japans porselein
Startprijs 35 EUR
2x Oud/antiek handbeschilderd porselein 6646
2x Oud/antiek handbeschilderd porselein
Startprijs 35 EUR
Tegel brandmeester Enschede 6188
Tegel brandmeester Enschede
Startprijs 40 EUR
2x Duitse Hummelfiguur 6365
2x Duitse Hummelfiguur
Startprijs 40 EUR
Chinese Kantonese vaas 6403
Chinese Kantonese vaas
Startprijs 40 EUR
2x 18e Eeuwse Imari borden 6423
2x 18e Eeuwse Imari borden
Startprijs 40 EUR
3x Antiek Kantonees porselein 6439
3x Antiek Kantonees porselein
Startprijs 40 EUR
Jugendstil bloembakje, 1915 6443
Jugendstil bloembakje, 1915
Startprijs 40 EUR
3x Antieke tassa's 6465
3x Antieke tassa's
Startprijs 40 EUR
2x Meissen plaquettes 6469
2x Meissen plaquettes
Startprijs 40 EUR
Frans tablet, 20e eeuw 6470
Frans tablet, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR