Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Vieux, divers 1456
3x Vieux, divers
Startprijs 20 EUR
2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger 1449
2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Startprijs 25 EUR
Martin Dittberner, Divers 1450
Martin Dittberner, Divers
Startprijs 25 EUR
A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas 1475
A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas
Startprijs 25 EUR
D. de Mey, Landschap watermolen 1479
D. de Mey, Landschap watermolen
Startprijs 25 EUR
5x Antieke etsen/steendrukken (divers) 1276
5x Antieke etsen/steendrukken (divers)
Startprijs 30 EUR
2x Etsen, Gotische gevel+Berghutten 1448
2x Etsen, Gotische gevel+Berghutten
Startprijs 30 EUR
Onduid. gesig., Surrealistische erotische voorstelling 1454
Onduid. gesig., Surrealistische erotische voorstelling
Startprijs 30 EUR
Kuhlmeyer. gesign., Religieus 1478
Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Startprijs 30 EUR
H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen 1167
H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR
Affiche Sophia Loren, 1960 1211
Affiche Sophia Loren, 1960
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesig., Abstract figuratief 1300
Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 40 EUR
Bep Toscani, Abstracte compositie 1333
Bep Toscani, Abstracte compositie
Startprijs 40 EUR
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad 1334
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesig., Wilde bloemen 1365
Onduid. gesig., Wilde bloemen
Startprijs 40 EUR
F. Ypma, Hollands winters dorp 1411
F. Ypma, Hollands winters dorp
Startprijs 40 EUR
Latour, Vaas met bloemen 1415
Latour, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR
A. Vernet? Frans stadsgezicht 1430
A. Vernet? Frans stadsgezicht
Startprijs 40 EUR
3x Duits grafiek, divers 1457
3x Duits grafiek, divers
Startprijs 40 EUR
Nico Bruynestein, Stilleven met orchideeën 1421
Nico Bruynestein, Stilleven met orchideeën
Startprijs 45 EUR
2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn. 1171
2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Duits riviergezicht met kastelen 1226
Ongesigneerd, Duits riviergezicht met kastelen
Startprijs 50 EUR
Duitse gravure, 19e eeuw 1241
Duitse gravure, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs 1242
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR