40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Franse pendule onder stolp 3506
Franse pendule onder stolp

3.500 EUR

Engelse bracketklok, 18e eeuw 3509
Engelse bracketklok, 18e eeuw

2.500 EUR

Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800 3517
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800

1.950 EUR

Franse precizie regulateur, 19e eeuw 3554
Franse precizie regulateur, 19e eeuw

1.250 EUR

Antieke staande klok, 1890 3503
Antieke staande klok, 1890

1.000 EUR

Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820 3523
Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820

850 EUR

Art Nouveau klokkenstel, 1915 3697
Art Nouveau klokkenstel, 1915

675 EUR

Antieke Franse klok, 1915 3703
Antieke Franse klok, 1915

650 EUR

Antieke Zuid-Duitse wandklok 3550
Antieke Zuid-Duitse wandklok

600 EUR

Franse vuurvergulde pendule, 1830 3520
Franse vuurvergulde pendule, 1830

550 EUR

3-Delig antiek Frans klokkenstel 3525
3-Delig antiek Frans klokkenstel

500 EUR

Friese stoelklok, 18e-19e eeuw 3726
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw

350 EUR

Friese kantoorklok, 19e eeuw 3534
Friese kantoorklok, 19e eeuw

330 EUR

Antieke Duitse tafelklok 3529
Antieke Duitse tafelklok

325 EUR

Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw 3540
Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw

250 EUR

Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800 3549
Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800

250 EUR

Franse Fayence pendule, 19e eeuw 3654
Franse Fayence pendule, 19e eeuw

250 EUR

Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw 3539
Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw

225 EUR

Pendule met Sevres porselein 3541
Pendule met Sevres porselein

225 EUR

Engelse staande klok, 19e eeuw 3621
Engelse staande klok, 19e eeuw

225 EUR

Franse koetsiersklok, 19e eeuw 3653
Franse koetsiersklok, 19e eeuw

220 EUR

Antieke Gustav Becker tafelklok 3521
Antieke Gustav Becker tafelklok

200 EUR

Franse pendule, 1880 3526
Franse pendule, 1880

200 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule, 1860 3574
Vuurvergulde bronzen pendule, 1860

190 EUR