Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Brede gouden armband 3
Brede gouden armband

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Brede gouden ring met diamant 10
Brede gouden ring met diamant

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Gouden armband 126
Gouden armband

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge met slagwerk 554
Gouden zakhorloge met slagwerk

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant, Art Deco 181
Witgouden ring met diamant, Art Deco

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Gouden armband, Frans gourmet 35
Gouden armband, Frans gourmet

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bloedkoralen ketting (lang) 753
Bloedkoralen ketting (lang)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Witgouden ring met saffier en diamant. 835
Witgouden ring met saffier en diamant.

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Gouden ring met blauw spinel 180
Gouden ring met blauw spinel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 285
Gouden ring met diamant

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Witgouden oorknoppen Amethist 845
Witgouden oorknoppen Amethist

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden armband met diamant 730
Gouden armband met diamant

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant en saffier 81
Witgouden ring met diamant en saffier

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gouden tientje in gouden rand 897
Gouden tientje in gouden rand

Resultaat:

255 EUR

Verkocht
Zakhorloge 262
Zakhorloge

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Armband met bloedkoraal en een gouden sluiting 311
Armband met bloedkoraal en een gouden sluiting

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilver vergulde hanger met grote citien 528
Zilver vergulde hanger met grote citien

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Witgouden oorstekers met diamant 738
Witgouden oorstekers met diamant

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gouden tientje 283
Gouden tientje

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Gouden hanger met onyx 32
Gouden hanger met onyx

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pandora armband met bedels 206
Pandora armband met bedels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
5 Gouden ringen 382
5 Gouden ringen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Witgouden collier met hanger diamant 428
Witgouden collier met hanger diamant

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Witgouden rijring met diamant 634
Witgouden rijring met diamant

Resultaat:

200 EUR